Agenci od spraw PR i ich praca

Będąc w zarządzie firmy zawsze staram się wspierać te najlepsze rozwiązania. Bardzo mi na tym zależy, ponieważ dbam o wspólne dobro wszystkich pracowników i całej organizacji. Zajmujemy się produkcją wody mineralnej. Jednak ta branża jest bardzo ciężka i często trzeba wykorzystywać szanse jakie daje środowisko.

Zabiegi PR w firmie produkującej wodę 

agencja PR WarszawaOstatnio pojawiła się nowa propozycja aby zatrudnić specjalistów od PR. Ta dyskusja wywołała prawdziwą falę emocji. Okazało się, że każdy miał inne zdanie. Ja jednak uważałem, że to znacząco podniesie jakość naszej firmy. Zmiany jakie można wprowadzić nie są zagrożeniem ale prawdziwą szansą. Na dodatek pozytywny wizerunek firmy w dzisiejszych czasach jest na wagę złota i nie można go zmarnować. Co jakiś czas pojawiają się przeszkody i nie kontrolowane sytuacje. Bez planu i utrwalania pozytywnych skojarzeń o naszej marce mieliśmy szansę przegrać z konkurencją. Na dodatek nasza firma miała odpowiednie dochody aby zatrudnić agentów. Ostatecznie po burzliwych dyskusjach okazało się, że agencja PR Warszawa zagości w naszych progach. Jednak wybór firmy również okazał się kwestią sporną. Na szczęście po długich zebraniach doszliśmy do pełnego kompromisu i wybraliśmy odpowiednie osoby na dane stanowisko. Wkrótce mieliśmy ugościć specjalistów od PR. Wśród pracowników było widać poruszenie. Po firmie krążyły już pewne plotki oraz konkretne wyobrażenia, które nie miały żadnego racjonalnego źródła.

Po zatrudnieniu pracowników czekały na nas zmiany ale nie tak radykalne. Okazało się, że na początku działanie naszego przedsiębiorstwa było po prostu analizowane i obserwowane. Aby zacząć działać musieli wiedzieć czym i jak się zajmujemy. Dopiero po pewnym czasie można było zacząć wprowadzać pewne zmiany.