atrakcje dla dzieci

Atrakcje na imprezy dla dzieci

Moja córeczka miała już prawie siedem lat więc chciałam zrobić jej niezapomnianą imprezę urodzinową. Byłyśmy bardzo zżyte, zawsze robię wszystko by była szczęśliwa.

Zamek to najlepsza atrakcja na imprezę dla dzieci

atrakcje dla dzieciJej urodziny wypadają w lipcu więc postanowiłam wymyślić atrakcje w plenerze dla dzieci. Na początku myślałam o wielkim basenie jednak szybko zrezygnowałam z tego pomysłu. Małe dzieci zawsze trzeba czujnie pilnować a co dopiero gdy w grę wchodzą kontakty z wodą. Wiadomo, że niektórzy rodzice również będą obecni ale chciałam zapewnić małym gościom stu procentowe bezpieczeństwo.
Wpisałam „atrakcje na imprezy dla dzieci” w wyszukiwarce internetowej i rozpoczęłam poszukiwania. Wtedy znalazłam pewną firmę, która się tym zajmuje. Mieli w ofercie wielki dmuchany zamek, który bardzo mi się spodobał. Mogłam zamieścić go z tyłu domu na podwórku. Ogólnie ich oferta była różnorodna i bardzo ciekawa. Skontaktowałam się z firmą i omówiłam wszystkie szczegóły. Musiałam zająć się jeszcze resztą spraw. Nie sądziłam, że organizacja imprez dla dzieci jest taka czasochłonna i skomplikowana. Na początku zaczęłam od zadbania o jedzenie. Poprosiłam moją mamę oraz przyjaciółkę żeby mi z tym pomogły. Wspólnie przygotowałyśmy zdrowe przekąski i dania. Wszystko oczywiście z dużą ilością owoców i warzyw. Tort zamówiłam w cukierni, która specjalizowała się od świetnych wypieków w różnych kształtach. Wybrałam tort piesek, ponieważ córka od małego bardzo kocha psy. Później zajęłam się przystrajaniem domu i podwórka. Córeczka wycinała razem ze mną ozdoby, malowała plakaty i balony. Bardzo mi pomogła. Zawiesiłam nawet światełka by wieczorem ogród wyglądał magicznie. W końcu nadszedł dzień imprezy. Przyjechała firma i rozstawiła gigantyczny zamek. Wszystko prezentowało się nieźle. Widać było, że wykonany jest solidnie i dzieciom nic się nie stanie. I tak też było. Każdy bawił się znakomicie, włącznie ze mną.

Zamek zrobił furorę. Moja córka była prze szczęśliwa! Nawet jej koledzy i koleżanki ogłosili tą imprezę jako najlepsze urodziny roku. .