bagażówka

Bagażówka w Poznaniu jako pomysł na biznes

Od jakiegoś czasu planowałam własne przedsiębiorstwo. Chciałam aby to było coś unikalnego i wpasowanego w standardy rynku. Po prostu to musiało być coś w sam raz wpasowanego w rynek pracy. Konkurencja była największą przeszkodą w osiągnięciu sukcesu na tym polu działania.

Bagażówka w Poznaniu a kontrakty

bagażówkaOstatecznie zdecydowałam się na usługi transportowe. Moim miejscem zamieszkania był Poznań i to tam miałam się najbardziej rozwijać. Na początku inwestowałam w odpowiedni sprzęt. Musiał być na wysokim poziomie. Zależało mi na tym aby nie doszło do żadnego problemu. Bezpieczeństwo moich klientów było najbardziej istotną rzeczą. Dlatego spełniałam wszelkie standardy. Na początku funkcjonowałam jako bagażówka Poznań. Chciałam podpisać stałe kontrakt ze sporym hotelem. Tam miałam od razu zapewnione zadania, ponieważ takie obiekty odwiedzały same ważne osoby. Myślałam, że w ten sposób mogłabym pełnić pewnego rodzaju reklamę. Mój transport bagażowy musiał być przystosowany do różnych rzeczy. Moi kierowcy, którzy pracowali w hotelu musieli posiadać specjalnie uszyte mundury. Tam panowały bardzo wysokie wymagania i cały czas czekała mnie jakaś inwestycja. Również musiałam uważać na liczne kontrole wysyłane właśnie w moim kierunku. Taxi bagażowe, które organizowałam działało też na mieście. Byłam dostosowana pod potrzeby indywidualnych klientów. Najgorsze były początki, ponieważ byliśmy zupełnie nowi i nikt o nas wcześniej nie słyszał.

Najważniejszą dźwignią handlu była reklama. To ona tak naprawdę zapewniała byt na rynku. Nie było innego wyjścia. Mój pomysł na biznes musiał w końcu osiągnąć wielki sukces. Poświęcałam mu cały wolny czas i szukałam nowych możliwości.