Bezproblemowa wymiana szybki

Szacuje się, że w Polsce jest co około 7-8 milionów użytkowników iPhone’ów. Zatem nawet jeśli co piąty z nich ulegnie uszkodzeniu mechanicznemu, oznacza to, że pracy dla serwisów raczej nie zabraknie, a wręcz przeciwnie, będzie jej tylko przybywało.

Kto w Krakowie wymienia wyświetlacze?

wymiana szybki iphone krakówBędzie tak, ponieważ ilość urządzeń Apple w naszym kraju co roku się zwiększa. Duży wpływ na to mają klienci biznesowi, którzy często kupują nawet kilkadziesiąt iPhone’ów dla swoich firm. Takie osoby nie mają problemów z ich serwisowaniem, ale tylko w okresie gwarancyjnym, natomiast po jego upłynięciu, wszelkimi naprawami trzeba zajmować się we własnym zakresie. Ale oczywiście tym uszkodzeniem, które zdarza się użytkownikom najczęściej, jest rozbicie wyświetlacza. Bowiem chyba każdemu z nas przydarzyło się wypuszczenie smartfona z ręki lub zrzucenie go z biurka, półki, etc. Na skutek tego nie dochodzi zwykle do rozbicia szybki, ale jednak około 30% takich zdarzeń kończy się jej trwałym uszkodzeniem. W takich sytuacjach najlepiej korzystać ze sprawdzonych serwisów, gdyż mamy tam gwarancję iż pozbędziemy się uszkodzenia szybko i bezproblemowo. Więc jeśli zainteresowała nas wymiana szybki iPhone Kraków to miasto, gdzie znajdziemy wiele serwisów dedykowanych tej marce. Są one rozmieszczone w różnych częściach miasta, jednak najwięcej, tych renomowanych, znajduje się w ścisłym centrum lub jego okolicach. Natomiast, gdy chodzi o cenę wymiany wyświetlacza, to jest to kwota od stu do kilkuset złotych – w zależności od modelu.

W naszym mieście działa wiele serwisów dedykowanych urządzeniom Apple więc ze znalezieniem renomowanego, na pewno nie będzie trudno. Warto też podkreślić, że większość punktów usługowych zajmuje się nie tylko naprawami, ale także wsparciem dla tych urządzeń.