Brat na studiach i cięcie laserowe

Mój mały brat w końcu dorósł. W końcu poszedł na studia, ale ten czas szybko zleciał. Jego kierunek to mechatronika. Poznaje wielkie miasto, jakim jest Warszawa, bo mieszka w akademiku.

Cięcie laserowe – niebezpieczne?

cięcie laseroweJak przyjechał do nas na wakacje, to aż nie mogłam go poznać. Nagle taki dorosły. Chyba interesuje go nauka, bo ciągle opowiadał nam, czego się tam nauczył. Mówił, że wie jak wykonać cięcie laserowe, co dla nas byłoby czarną magią. Według niego, to nic trudnego, wystarczy odpowiednio kliknąć i maszyna robi wszystko za nas. Ja bym się bała, że takie cięcie laserem może być niebezpieczne. Przyznał nam też, że poznał tam jakąś ciekawą dziewczynę, O, to nas bardziej zaciekawiło, niż te lasery. Zaraz wzięłyśmy go na stronę z siostrą, i słuchałyśmy co to za jedna. Podobno jest w jego wieku, i studiuje na tej samej uczelni, ale na innym kierunku. Spotkali się kiedyś na wykładach ogólnych, i tak zaczęli pisać. Podobno rozmowy bardzo im się kleiły, i postanowili zacząć się spotykać. Brat mówi, że to jeszcze nic poważnego, ale ma nadzieje, że to się rozwinie. Jak już tak mówi, to na pewno coś się kroi, bo nigdy wcześniej nie miał dziewczyny. Podchodzi do tego bardzo na serio. Stwierdziłyśmy, że musi ją do nas zaprosić, w końcu są wakacje, i nie ma problemu, żeby do nas przyjechała. On się chyba trochę wstydził, więc obawiamy się, że nie zobaczymy jej za szybko. A szkoda.

Pewnie przyjdzie nam śledzić go jak będzie wychodził gdziekolwiek. Takie z nas wścibskie kobiety, no ale musimy zobaczyć jego wybrankę. Jeśli kogoś interesuje natomiast cięcie laserem, warto zajrzeć na stronę: http://ciecielaserami.pl.