Buty na miarę Twoich potrzeb – Badowski

Bez względu na porę roku każda kobieta powinna od czasu do czasu zrobić generalne porządki w swojej szafie. To idealna okazja do wyjścia na zakupy, czyli zaniechania codziennego powtarzania „nie mam co na siebie włożyć”, a przy okazji sposób na słynne stwierdzenie „szafa mi się nie domyka”. Pozbywać się należy ubrań, których już z różnych powodów nie nosimy – choć w większości zalegają w szafach ubrania, do których mamy po prostu sentyment, choć nie zakładałyśmy ich od lat.

BaldowskiDobrze jest znaleźć specjalne miejsce na takie właśnie buty, których co prawda długo nie nakładamy, a mamy nadzieję, że kiedyś będą dla nas idealne. W codziennej szafie zaś trzymajmy tylko ubrania, które chętnie nosimy na co dzień – przy okazji porządków uda nam się na pewno wygrzebać coś, czego dotąd nie nosiłyśmy, bo zwyczajnie o tym zapomniałyśmy.

Wyrzućmy zatem wszystko, co zbyt obcisłe, złe dla naszej sylwetki, z gryzącymi szwami, zbyt ciasnymi mankietami, i nie łudźmy się, że kiedykolwiek znajdziemy okazję, by to założyć. Po nową partię butów z najnowszej kolekcji udajmy się zaś do Baldowski, gdzie znajdziemy ubrania naprawdę wygodne, modne i bardzo dobrej jakości. Buty Baldowski to ten rodzaj butów, które będziemy chętnie nosić przez lata, i których nie pozbędziemy się tak szybko przy okazji kolejnych porządków. Sprzątanie w szafie to chyba najbardziej podstawowa rzecz przy generalnych porządkach w domu, i warto się za to zabrać minimum raz do roku. Przegląd garderoby to rzecz konieczna, by móc nabyć kolejne ciuchy, i przez to nieznacznie zmienić swój styl ubierania na lepszy i wygodniejszy.