kasy fiskalne novitus

Charakterystyka urządzenia Posnet Mobile HS EJ

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń przydatnych dla firm zarówno tych jednoosobowych jak i małych przedsiębiorstw handlowo-usługowych. Są to zarówno duże urządzenia stacjonarne jak i małe mobilne urządzenia przydatne w mniejszych punktach i w terenie.

Czym charakteryzują się urządzenia firmy Posnet?

kasy fiskalne novitusTego typu urządzenia kupimy już za niespełna 1000 złotych – nie są to duże kwoty patrząc na to jak bardzo zaawansowane są to urządzenia. W niniejszym artykule chciałbym przedstawić czym charakteryzuje się jedno z najciekawszych urządzeń czyli Posnet Mobile HS EJ. Oczywiście jest wiele innych urządzeń takich jak kasy fiskalne Novitus Sento albo Elzab K 10 ale w niniejszym artykule zajmę się tylko kasą fiskalna Posnet Mobile HS EJ. Posnet Mobile HS EJ jest urządzeniem przenośnym, które charakteryzuje się bardzo długim czasem pracy na baterii oraz samo w sobie jest urządzeniem o bardzo wysokiej jakości wykonania. Mobile HS EJ jest najmniejszym urządzeniem dostępnym na rynku kas fiskalnych. Jest to urządzenie, które dzięki swojemu bardzo eleganckiemu wyglądowi idealnie nadaje się zarówno do gabinetów usługowych takich jak wszelkiego rodzaju gabinety kosmetyczne, gabinety kosmetologiczne, serwisy napraw pojazdów samochodowych i motocyklowych a także usługi dotyczące badań technicznych pojazdów oraz przeglądów technicznych pojazdów użytkowych. Jako kolejną zaletę kasy fiskalnej marki Posnet jest to, że jest ona bardzo prosta w obsłudze i nie powinni mieć z nią problemów nawet Ci, którzy z technologią są na bakier.

Ogromną zaletą tejże kasy fiskalnej jest to, że posiada ona funkcję wykonywania kopii elektronicznej paragonów na nośnikach zewnętrznych takich jak karty pamięci (w tym przypadku karty pamięci microSD). Jak widać jest to bardzo ciekawe urządzenie, które warto posiadać w swoim przedsiębiorstwie – ułatwi ono pracę, która przecież jest i tak dosyć trudna.