nosidełka ergonomiczne

Ciąża i kompletowanie wyprawki czyli nosidełka ergonomiczne

Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży i cała rodzina teraz szaleje na punkcie mojego przyszłego dziecka. Moi rodzice nie posiadają się z radości, a mąż już zaczął remontować jeden pokój w naszym domu, który chce przeznaczyć dla dziecka.

Nosidełka ergonomiczne były zachwalane

nosidełka ergonomiczneWszyscy również stwierdzili, że wyprawka jest dosyć droga, więc będą pomagali mi ją kompletować. Moja siostra zapytała, czy nie potrzebuję może nosidełka dla dzieci – szczerze mówiąc, byłam jeszcze na tyle zaskoczona wiadomością o ciąży, że o tym nie myślałam, ale przytaknęłam widząc, że próbuje mi wcisnąć nosidełko ergonomiczne po swoim synku. Dlaczego uległam? Bo czytałam kiedyś artykuł wychwalający nosidełka ergonomiczne ponad wszystkie inne. Wydało mi się również jasne, że lepiej mieć więcej rzeczy, które później można również komuś oddać albo odsprzedać, niż mieć ich za mało. Mama kupiła mi piękne kocyki dla dzieci – jeden różowy w gwiazdki, drugi granatowy z misiami. Te kocyki są wykonane z tak przyjemnego materiału, że chce się go cały czas dotykać – dziecku będzie bardzo wygodnie na nim leżeć. Mój tata dorzucił jakieś książeczki dla niemowląt, które są pięknie wykonane. Nie podejrzewałabym go o to, że wkręci się w te zakupy, ale pewnie mama go namówiła. Mój mąż kupił właśnie kołyskę i składa ją od jakiegoś czasu w salonie. Już widzę, jak pełen dumy zawoła mnie na koniec, żebym podziwiała złożoną przez niego kołyskę. Wszyscy bardzo się zaangażowali i muszę przyznać, że mam prawdziwe szczęście, bo takie wsparcie ze strony rodziny bardzo wiele dla mnie znaczy.

Póki co ja też wybrałam coś dla dziecka – komplet ubranek, które wydają mi się tak maleńkie, że trudno uwierzyć w to, że ktokolwiek się w nie zmieści. Do porodu jeszcze kilka miesięcy, ale już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę swoje dziecko.