noclegi w Inowrocławiu

Ciechocinek kontra Inowrocław

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców Inowrocławia a zwłaszcza dla osób utrzymujących się z turystyki zdrowotno – rehabilitacyjnej. Jak przyznaje coraz większa liczba osób korzystających z uzdrowisk Inowrocław absolutnie nie odbiega jakością wykonywanych usług od najpopularniejszego dotychczas miasta uzdrowiskowego – Ciechocinka.

Tanie noclegi w Inowrocławiu jednym z największych jego atutów

nocleg,,Zawsze jeździłam do uzdrowiska w Ciechocinku a ostatnio zdecydowałam się na wyjazd do uzdrowiska w Inowrocławiu i nie żałuję. Inowrocław jest bardzo ładny a usługi wykonywane w uzdrowisku są na podobnym poziomie do tych wykonywanych w Ciechocinku. O wiele łatwiej jest tez znaleźć tanie noclegi w Inowrocławiu czy miejsce w restauracji jak chce się wyjść z odwiedzającymi bliskimi. Do Ciechocinka zniechęciła mnie przebywająca tam liczba osób – wszędzie jest tłoczno a wieczorem ciężko jest nawet znaleźć restaurację z wolnym stolikiem. W Inowrocławiu jest zupełnie inaczej, bardzo dużo noclegów, restauracji oraz miejsc gdzie osoby przyjeżdżające tak jak ja w celach zdrowotnych, mogą spędzać czas.” – przyznaje jedna pań korzystających z Inowrocławskiego uzdrowiska. ,,Dużym plusem jest także spokój przy tężniach, w Ciechocinku ciężko jest tam odpocząć gdyż jest naprawdę głośno, tutaj tego problemu nie ma. Ponadto mieszkańcy miasta są też bardziej przyjaźnie nastawieni do odwiedzających niż ci w Ciechocinku.” – przyznaje dalej.

Opinię naszej rozmówczyni pozatwierdzają także inne osoby, które postanowiły zmienić Ciechocinek na turnus w Inowrocławiu. Dodatkowo każdy z przepytywanych osób, mówi że z przyjemnością powróci tam i za rok, gdyż ceny są znacznie przystępniejsze, a komfort jest nieporównywalny.