serwis komputerów Olsztyn

Czołowe firmy – serwis komputerów Olsztyn

Od niedawna zostały przeprowadzone badania, gdzie na Warmii i Mazurach znajdują się najlepsze serwisy komputerowe. Przepytaliśmy ponad 10 000 ludzi, aby to sprawdzić.  Działa on od ponad 10 lat. Usługi informatyczne, które świadczą zajmują się naprawą laptopów, jak i tabletów.

Serwis komputerów w Olsztynie jest najlepszy

serwis komputerów OlsztynPodesłaliśmy tam ochotnika, o imieniu Wojtek, żeby to sprawdzić. Nasz „wolontariusz” specjalnie przeciął kabelek od kamerki internetowej, rozmagnesował dysk twardy i ( tu psikus) wyrwał malutką diodę, sygnalizującą działanie dysku twardego, którą trudno zauważyć. Okazało się, że najlepszy serwis komputerów Olsztyn. Naprawa laptopów czy naprawa tabletów, jak słyszeliśmy, nie powinna być dla nich problemem. Wróćmy do naprawy zdewastowanego laptopa. Po przyjściu miły pan na wstępie zapytał się czy nasz człowiek chce coś do pica. Już bardzo zaplusowało. Następnie wziął od niego laptopa i podłączył do sieci energetycznej. Nawet nie zapytał się w czym problem. Serwisant od razu stwierdził, że dysk jest zniszczony, co więcej spytał się czy ktoś położył magnes na dysku twardym. Jednak ludzie się nie mylili. Zapytał się także, czy próbujemy odzyskać dane z dysku. Wojtek stwierdził, że tak. Niestety, nie udało się ich odzyskać, ale w ramach prezentu Wojtek mógł kupić dysk twardy za pół ceny. Gdy podłączył nowy dysk twardy, zainstalował jednego z starszych systemów komputerowych, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku z innymi elementami. Po uruchomieniu laptopa sprawdził po kolei wszystkie rzeczy, aż do momentu kamerki internetowej.

Od razu zauważył, że to wina hardware, a nie software. Już miał otwierać laptopa, żeby to naprawić, gdy zauważył, że dioda od dysku twardego nie działa! Odkręcił śrubki, przylutował przecięty kabel i (o dziwo) to samo zrobił z diodą, którą znalazł w magazynie serwisu. Nasz człowiek wyszedł w pełni zadowolony, przede wszystkim dlatego, że nie zapłacił za dużo.