Czym powinien się charakteryzować dobry waporyzator?

Początki waporyzacji należy datować na lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku, kiedy to grupka przyjaciół skonstruowała pierwszy, komercyjnie wykorzystywany vaporizer. Jednak, z uwagi na rozmiary i brak odpowiednich materiałów, produkcji, z czasem zaprzestano.

Najlepszy na rynku waporyzator suszu CBD

firefly 2W latach osiemdziesiątych nie było potrzebnych technologii, przy których wykorzystaniu, można by skonstruować urządzenie niewielkie, wydajne, a przy tym niezawodne. Na szczęście dziś to się zmieniło, a najlepsze waporyzatory są wręcz naszpikowane nowoczesnymi technologiami. Pozwala im to na wyjątkowo skuteczne odparowywanie marihuany CBD, przy bardzo niskich stratach, które szacuje się na nie więcej niż cztery-pięć procent. Jednak trzeba mieć na uwadze, że zakup vaporizera musi być przemyślany, gdyż są to urządzenia, które służą, co najmniej, kilka lat. Dlatego też lepiej postawić na urządzenie droższe, ale takie, które ma parametry, jakie nie zdezaktualizują się za kilka miesięcy. Takim waporyzatorem jest na pewno Firefly 2, który przez wielu vaperów jest uważany za najbardziej wydajne urządzenie na rynku. W sumie, trudno się z tym nie zgodzić, albowiem ilość, jak i jakość generowanej przezeń pary jest nie do porównania z tym, co można zaobserwować w przypadku innych vaporizerów przenośnych. Warto również podkreślić iż ten model jest wyposażony w bardziej żywotną, względem poprzednika, baterię, dzięki czemu czas inhalacji znacząco się wydłużył.

Zalety Firefly 2 można mnożyć niemal w nieskończoność, jednakże w każdej beczce miodu musi być choć łyżeczka dziegciu. W tym przypadku jest nią brak zapasowej baterii, co osobom mocno eksploatującym urządzenie, może przeszkadzać. Jednakże, gdyby zestaw ją zawierał, to zapewne, waporyzator, byłby droższy.