Do nowego domu zamówiłem meble z Płocka

Budowa domu, który właśnie ukończyliśmy, była niczym w porównaniu z wykańczaniem jego wnętrz. To jest dopiero sztuka wyboru i kompromisu. Jak zaaranżować salon, gdzie postawić łóżko w sypialni i gdzie ma stać lodówka – to są pytania, które z żoną zadawaliśmy sobie wiele razy zanim podjęliśmy ostateczne decyzje. Tylko nasz syn miał komfort jeśli chodzi o urządzenie swojego pokoju.

Płocki producent mebli umeblował nam cały dom

szybkie remonty w płockuNajłatwiej mieliśmy z meblami, ponieważ ich zrobienie zleciliśmy jednemu producentowi. Wszystkie meble do wszystkich pomieszczeń robiła dla nas ta sama firma. To wiele ułatwia, ponieważ wszystko zamówiliśmy za jednym zamachem. Sam montaż wszystkich mebli trwał dwa tygodnie, a samochód dostawczy producenta przyjeżdżał do nas z częściami mebli kilkanaście razy. Może się to wydawać nieistotne, ale my zamówiliśmy wszystkie meble z Płocka, więc do nas jest to jakieś dwieście kilometrów w jedną stronę. Przy czym i tak meble od tego producenta wyszły nas sporo taniej niż gdybyśmy mieli je kupić w naszych sklepach. Druga sprawa jest taka, że właściciel firmy wszystko nam zaprojektował, bo każdy mebel robiony był według indywidualnie stworzonego projektu. Meble do salonu i kuchni zamówiliśmy w stylu nowoczesnym, a do pokoi na piętrze w wersji bardziej tradycyjnej. Wszystko kosztowało nas kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale przynajmniej za jednym razem wyposażyliśmy wszystkie pomieszczenia.

W naszym nowym domu mieszkamy już ponad miesiąc i jak na razie to wszystko jest tak jak sobie to wymarzyliśmy. Meble są ładne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne. W kuchni fronty mebli wyglądają rewelacyjnie a cały ich osprzęt działa cicho i delikatnie. Na meble dostaliśmy pięć lat gwarancji, ale przy tak dużym zamówieniu nie mogło przecież być inaczej.

Więcej na: http://domarmeble.pl/pl