automaty tokarskie cnc

Dostałem pracę przy automatach tokarskich

Ukończyłem kurs dla bezrobotnych. Miałem zapewnione darmowe szkolenie z obsługi maszyn. Postanowiłem poszukać zatrudnienia w naszej okolicy. Od roku jestem bezrobotnym i często biorę udział w różnych szkoleniach mając nadzieję, że pomogą mi one w znalezieniu zatrudnienia. Firma produkcyjna powstała w mojej okolicy miesiąc temu.

automaty tokarskie cnc są to duże maszyny

automaty tokarskie cncDowiedziałem się z gazety lokalnej, ze są w trakcie kompletowania swojej ekipy. Nie wszystkie wakaty zostały obsadzone. Firma zapewnia serwis cnc. Serwis obrabiarek cnc jest wykonywany przez najlepszych fachowców. Firma poszukuje pracowników do montażu maszyn. Automaty tokarskie cnc są to duże maszyny, które są coraz częściej poszukiwane przez rożnych klientów. Firma ma wiele zamówień a brak pracowników nie pozwala, żeby je wszystkie zrealizować w terminie. Ja na szkoleniu uczyłem się wiele o tych maszynach. Mam wiedzę teoretyczną. Niestety nie mam bezpośredniego doświadczenia w pracy ale postanowiłem spróbować swoich sił. Naprawa wrzecion była nam pokazywana więc miałem jakieś pojęcie. Pojechałem z dokumentami i pani przeprowadziła od razu ze mną rozmowę. Wezwała także kierownika produkcji żeby ustalić od kiedy mógłbym zacząć prace i co dokładnie miałbym robić. Kierownik postanowił mnie sprawdzić. Poszedłem z nim na magazyn i pokazał mi co miałbym robić. Okazało się, ze wszystko to miałem już na szkoleniu. Dzięki temu nie stresowałem się i na spokojnie wykonywałem te obowiązki. Okazało się, ze sprzedaż maszyn cnc w tej firmie jest na wysokim poziomie.

Wysoka sprzedaż wpływa także na wysokie zarobki, które są zapewniane pracownikom. Bardzo się cieszę, że szkolenie mi się przydało. Dzięki niemu dostałem dobrze płatna prace na cały etat. Zaczyna już jutro. Chociaż dzisiaj wykonywałem kilka rzeczy.

Więcej o tokarkach CNC można znaleźć na: enermetcnc.pl