Dowiedziałam się wiele o kosmetykach Logona

Ostatnio w pracy zajmowaliśmy się projektem dotyczącym ekologii. To skłoniło mnie do tego, aby zainteresować się ekologicznymi rozwiązaniami, które można wykorzystać w różnych sferach życia. Ze współpracownicami zrobiłyśmy quiz dotyczący między innymi ekologicznej pielęgnacji skóry.

Poznałam markę Logona

logona sklepJedna z koleżanek okazała się specjalistką. Zaczęła opowiadać nam, czym charakteryzują się kosmetyki danych firm – dzięki niej poznałam markę Logona. Jeśli chodzi o Logona sklep jest regularnie odwiedzany przez koleżankę w celu zakupu produktów właśnie tej marki. Dlaczego? Największe znaczenie ma to, że składniki wykorzystywane do produkcji kosmetyków, pochodzą z ekologicznych upraw. Dzisiaj nawozy sztuczne są używane powszechnie, w związku z czym wszystkie warzywa i owoce, które dostępne są na sklepowych półkach, wypełnione są chemią. W przypadku certyfikowanych upraw ekologicznych, nie ma takiej opcji! Przestrzega się restrykcyjnych zasad, które zabraniają właśnie między innymi nawożenia za pomocą pestycydów. To ważne nie tylko w przypadku składników wykorzystywanych w kosmetykach przeznaczonych do skóry twarzy i ciała, ale także do pielęgnacji włosów – włosy również bowiem potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Logona proponuje szampony i odżywki, które pozwolą nawet najbardziej wysuszonym włosom odzyskać puszystość. Składniki aktywne głęboko nawilżają – od wewnątrz. Nie jest to działanie powierzchowne jak w przypadku silikonów czy innych substancji sztucznych. Tutaj składniki naturalne wnikają w głąb struktury włosa, tym samym odżywiając go od środka.

O kosmetykach naturalnych można opowiadać jeszcze długo – koleżanka mówiła i mówiła, widać było, że jest w swoim żywiole! Dzięki niej i my zainteresowałyśmy się kosmetykami naturalnymi ze sklepu Logony. Wiem już, co kupię po następnej wypłacie.