Ekskluzywne nagrobki

Ekskluzywne nagrobki i organizacja własnego pochówku

Pewnego dnia przeglądając różne strony internetowe natrafiłam na zakład pogrzebowy w Warszawie. Z ciekawości dowiedziałam się, że istnieje możliwość organizacji własnego pogrzebu. To mnie bardzo zainteresowało, ponieważ już wcześniej o tym myślałam.

Zamówiłam ekskluzywne nagrobki

Ekskluzywne nagrobkiMieszkam w województwie mazowieckim, a tam zazwyczaj są bardzo wysokie ceny. Na dodatek moja siostra, której obecnie miejscem zamieszkania są Siedlce miałaby problem. Stwierdziłam, że nie warto czekać i muszę omówić się z właścicielem. Ostatecznie moje spotkanie odbyło się w piątek. Tam powiedziałam o co mi chodzi i zaczęłam podejmować ważne decyzje. Na początku musiałam załatwić wszelkie formalności na lokalnym cmentarzu. Zdawałam sobie sprawę z tego, że nagrobki w naszej rodzinie są bardzo zniszczone i trzeba będzie je wymyślić. Był to odpowiedni moment na mój kolejny wybór. Postanowiłam nie mówić o moich planach rodzinie, ponieważ wiedziałam, że spotkam się z negatywnymi komentarzami. Niestety nie wyobrażałam sobie stresu i żałoby po bliskiej osobie połączonymi z organizacją całego pogrzebu. Chciałam załatwić te sprawy osobiście. Sama nie wiedziałam na co się zdecydować, a co dopiero mówiąc o rodzinie. Od razu zamówiłam u kamieniarza sprzedającego ekskluzywne nagrobki mówiąc, że to na inny grób. Po dokonaniu wszelkich poważnych decyzji i ustaleniem wszystkiego z zakładem musiałam pojechać jeszcze do urzędu.

Tam czekała mnie rozmowa z prawnikiem i sporządzenie testamentu. Swoje nagrobki podwójne ulokowałam u znajomego, który miał je przetrzymać. Moja kancelaria pomogła mi sporządzić odpowiedni testament. Długo zastanawiałam się nad podziałem swojego majątku.