Elegancki stolik do kawy

Kiedy kupiłam swoje pierwsze w życiu mieszkanie, byłam z siebie bardzo dumna. Oszczędzałam na nie przez długie lata. To był dla mnie bardzo ciężki czas. Nie chciałam jednak wikłać się w kredyty, a kiedy odebrałam klucze, byłam z siebie bardzo dumna. Teraz jednak przyszedł czas na urządzenie czterech kątów. Kiedy ostatnio byłam w sklepie meblarskim, do gustu przypadł mi atrakcyjny stolik kawowy.

Wyposażenie mieszkania w stolik kawowy

eleganckie stoliki kawowe z naturalnego drewna dębowegoOdebranie kluczy do mieszkania, na które sama zarobiłam pieniądze było dla mnie bardzo wyjątkową chwilą. Z pewnością zapamiętam ją na bardzo długo. Teraz czekał mnie najbardziej przyjemny proces, czyli czas urządzania swojego mieszkanka. W pierwszej kolejności chciałam skupić się na salonie. Dlaczego? Wiedziałam, że to w nim będę spędzała najwięcej czasu po powrocie z pracy. Dlatego też chciałam zadbać o to, by prezentował się on perfekcyjnie. Miała to być przecież moja przestrzeń do odpoczynku. Dlatego też kiedy udałam się do sklepu z meblami i dostrzegłam eleganckie stoliki kawowe z naturalnego drewna dębowego – poczułam, że muszę stać się właścicielką jednego z nich. Najprawdopodobniej był to jednej z najbardziej spontanicznych zakupów w moim życiu, ale po kilku minutach poprosiłam sprzedawcę, by zorganizował transport tego stolika do mojego mieszkania. Byłam tym faktem niezwykle podekscytowana. Miałam nadzieję, że stolik będzie prezentował się w salonie tak dobrze, jak widziałam to oczami wyobraźni.

Teraz kiedy ze spokojem piję kawę przy moim nowym stoliku kawowym wykonanym z pięknego dębowego drewna, jestem bardzo szczęśliwa i dumna z siebie. Satysfakcja, którą odczuwam mieszkając w swoich czterech kątach jest ogromna! Życzę tego uczucia każdemu. Mam nadzieję, że meblowanie pozostałych części mojego mieszkania również pójdzie mi tak sprawnie jak meblowanie salonu.