fototapety do sypialni

Fototapety na wymiar czy gotowe?

Coraz częściej w sklepach są nam oferowane nie tylko produkty gotowe, ale również produkty dostępne na wymiar. Ma to zachęcić niezdecydowanych klientów do zrobienia tam zakupów. Jednak czy faktycznie jest to taska dobra oferta? Co ona zawiera?

Łatwodostępne fototapety do sypialni

fototapeta do sypialniCzy będzie droższa od standardowej? Na pewno wszystko co dobiega od normy będzie nas kosztowało więcej. W końcu sklep musi się postarać i wykonać coś tylko w jednej kopii specjalnie dopasowane dla jednego klienta. To dla nich dodatkowe koszty, mimo iż też swoje nam tym zarobią. Tak właśnie wyglądają fototapety na wymiar. Mamy je dostępne w różnych wymiarach i rolkach, ale nie zawsze nam one odpowiadają. Na pewno łatwiejsze są do znalezienia fototapety do sypialni, ponieważ tam ściany mają dokładne wymiary i ,,okrągłe” czyli całe metry. Nie ma tam wielu zagłębień czy skosów, na które trzeba uważać. A nawet jakby była to fototapety 3d byłyby przez to może jeszcze bardziej atrakcyjne? Natomiast jeśli chcemy przyozdobić taka tapetą inne pomieszczenie to opcja na wymiar może być dla nas bardziej kusząca. Weźmy takie fototapety do kuchni. Jedno wezmą taka na całą ścianę, a inni tylko na jej fragment, na przykład nad stołem jadalnym. Do tego też kuchnie wyglądają bardzo różnie. Mamy kuchnie zamknięte i otwarte, połączone z jadalnią czy pokojem dziennym. Musimy zatem brać pod uwagę takie rzeczy. Wtedy przyda się nam taka fototapeta która jest idealnie dopasowana do naszego pomieszczenia.

 

Jej docinanie może być kłopotliwe, przez wzgląd na to, z jakiego materiału jest wykonana. To nie tapeta papierowa, którą można przedrzeć w rękach, tylko mocne i trwałe tapety. Dlatego też dobrze jest kupować fototapety na wymiar do naszego domu lub mieszkania.