Gdzie w Rzeszowie znajdę dobrego adwokata?

Kilka dni temu podjęliśmy z żoną decyzję, że się rozwodzimy. Nasze małżeństwo już od dawna było fikcją, dlatego myślałem, że rozstaniemy się w zgodzie. Niestety, moja żona planowała robić szopkę przed sądem, walczyć o niewielki majątek i utrudnić mi kontakty z dziećmi. W takiej sytuacji potrzebowałem adwokata, który będzie mnie reprezentował.

Znalazłem adwokata od prawa rodzinnego

adwokat rzeszówZależało mi na tym, aby był to naprawdę dobry i kompetentny adwokat. Wszak sprawa wyglądała na trudną. Najlepiej by było, aby adwokat ten posiadał duże doświadczenie w sprawach rozwodowych i w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Poszukiwania takiego adwokata rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: adwokat rzeszów, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć adwokata, który wydał się spełniać moje wymagania. Przede wszystkim był to adwokat z wieloletnim doświadczeniem w branży, który miał na swoim koncie wiele pozytywnie rozwiązanych dla swoich klientów. Często występował w sądzie jako pełnomocnik stron podczas spraw rozwodowych. Jego dużą zaletą było także to, że za swoje usługi pobierał niewielkie opłaty, jedne z najniższych na rynku biorąc pod uwagę, koszt zatrudnienia adwokata w Rzeszowie. Zdecydowałem się nawiązać z nim współpracę. Zadzwoniłem pod podany numer telefonu i umówiłem się z nim na spotkanie.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Jego kancelaria adwokacka znajdowała się w samym centrum Rzeszowa, dlatego nie miałem problemów z tym, aby tam trafić. Sam adwokat natomiast okazał się bardzo kompetentny i wykwalifikowany. Bardzo skrupulatnie i rzetelnie podszedł on do mojej sprawy. Byłem bardzo zadowolony z tego, że mój adwokat tak dobrze zna się na ostatnich nowelizacjach prawa.