Hurtownia wykonująca cięcie tworzyw sztucznych

Moja mama prowadzi własną hurtownię, która jest umiejscowiona na obrzeżach naszego miasta. Hurtownię tę prowadzi już kilka lat i dobrze sobie radzi. Zatrudnia tam wielu pracowników, którzy są dobrze wykwalifikowani i w zasadzie to pracują tam od samego początku jak ta hurtownia powstała.

Cięcie tworzyw sztucznych to dobry pomysł

cięcie tworzyw sztucznychJa często przychodzę do mamy do hurtowni i jej pomagam w zamówieniach towarów od producentów. Często też zajmuję się sprawami księgowymi hurtowni. Ostatnio kiedy byłam na miejscu, to jakiś klient pytał o cięcie tworzyw sztucznych, którego nie wykonujemy. Mama tylko sprzedaje tworzywa techniczne i nie świadczy żadnych dodatkowych usług. Pomyślałam sobie wtedy, że gdyby takie usługi jak profesjonalnie wykonywane cięcie tworzyw sztucznych były dostępne, to na pewno do hurtowni przychodziłoby więcej klientów a i zyski na pewno byłyby wyższe. Będę musiała później porozmawiać z mamą na ten temat. W dniu dzisiejszym miałam zająć się zamówieniami, dlatego poszłam do chłopaków, którzy obsługują hurtownię, żeby dopytać ich jakie produkty trzeba zamówić. Okazało się, że zostały tylko cztery obudowy pleksi-poliwęglan oraz tylko cztery gabloty pleksi, dlatego spisałam tego produkty do pilnego zamówienia. Zawsze sprawdzam nasze tworzywa techniczne na hurtowni sama, ale jeżeli których z chłopaków jest na sklepie, to proszę go o pomoc, ponieważ dzięki temu mogę zaoszczędzić sporo czasu. W hurtowni dzisiaj panowało spore zamieszanie, ponieważ było wielu klientów, którzy kupowali tworzywa techniczne w ogromnych ilościach.

To dobry znak, ponieważ jak jest wysoki wskaźnik sprzedaży, to hurtownia zarabia większe pieniądze. Ominęłam szybko halę sprzedażową i udałam się do biura mojej mamy, żeby zabrać się za składanie zamówienia. Producent na pewno szybko zrealizuje dla nas dostawę.