przeprowadzki

Jak założyć firmę przeprowadzkową?

Mnóstwo osób dostrzegło potencjał płynący z założenia firmy przeprowadzkowej. W ostaniach kilku latach pojawiło się ich na rynku naprawdę sporo a ciągle powstają nowe.

Czy założenie firmy przeprowadzkowej jest trudne? Postaram się odpowiedzieć

przeprowadzkiJak przyznają sami właściciele oraz pracownicy firm, często reklamowanych jako ,,tanie przeprowadzki”, ten biznes się naprawdę opłaca: ,,Firmę przeprowadzkową założyłem dwa lata temu i nie żałuje. Praca może i nie jest najlżejsza ale zarobić można sporo. Założenie działalności gospodarczej trudne nie jest, a do założenia firmy przeprowadzkowej musisz mieć właściwie tylko samochód – ot całe wymagania. Trochę więcej czasu trzeba na to poświęcić jeżeli chce się uzyskać dotacje z Unii Europejskiej, ale to się opłaca bo można dostać naprawdę sporo.” – przyznaje właściciel jednej z krakowskich firm zajmującej się transport mebli Kraków. Co zatem trzeba zrobić aby założyć firmę przeprowadzkową? Trzeba założyć własną działalność gospodarczą oraz jeżeli chciałoby się uzyskać dotacje najlepiej byłoby się skontaktować z osobą zajmującą się tym profesjonalnie. Za taką pomoc w uzyskaniu dotacji trzeba zapłacić jednakże zrobienie tego samemu też jest możliwe jednak dosyć trudne. Największa chyba trudnością jest zakup auta którym będzie można przeprowadzki wykonywać. Wszystko oczywiście zależy też od możliwości finansowych jednakże na początku auto nie mkusi być nowe, najważniejsze aby było sprawne no i miało jak największa pojemność.

To co ważne dla osoby początkującej w branży przeprowadzek i transportu mebli to to aby poznać, przynajmniej podstawowe, metody ochronu przewożonych towarów przez uszkodzeniem i zniszczeniem.