Jak znaleźć i poślubić milionera?

Gdy oglądamy przeróżne amerykańskie seriale, ich bohaterki wywołują u nas skrajne emocje. Albo się ich nienawidzi albo… skrycie się im zazdrości. Kobiety te, to w większości żony bogatych mężczyzn, zajmują się zakupami, noszeniem swoich torebek z małymi pieskami i oczywiście brylują w towarzystwie.

Życie z milionerem to nie wieczne wakacje 

szukam bogatego mężaBogaty mężczyzna chce mieć kobietę z klasą, która w towarzystwie będzie damą o nienagannych manierach. W rozmowie z ważną osobą nie popełni gafy, a na eleganckiej uroczystości się nie ośmieszy. Będzie za to potrafiła porozmawiać na inteligentne tematy i zrobić odpowiednie wrażenie na otoczeniu. Gdy już kobieta podejmie decyzję i powie szukam bogatego męża musi wiedzieć, iż na inteligentnych, przystojnych oraz nieprzyzwoicie bogatych mężczyzn polują tysiące kobiet z całego świata. Niestety, nie każda przedstawicielka płci pięknej ma takie same szanse, aby zostać dziewczyną, czy żoną milionera. Bardzo majętni mężczyźni lubią imponować swoim kobietom drogimi prezentami, ale jak tylko zauważą, że dziewczyna grymasi lub ma skłonności do wydawania fortuny na zbytki, nigdy się z kimś takim nie ożenią. Wolą kobiety, które są oszczędne, mają szacunek do pieniędzy i żyłkę do ich pomnażania. To właśnie kobieca inteligencja jest bardzo ważna dla zamożnych mężczyzn. Bez wątpienia na towarzyszkę życia milioner wybierze sobie dziewczynę, która ma ciekawe zainteresowania i jest po prostu mądra. Kobieta, która zamieści w internecie, najczęściej na odpowiednim portalu towarzyskim, anons w którym z informacją szukam bogatego męża musi wiedzieć, że bogacze nie są na wiecznych wakacjach. Mężczyźni ci mnóstwo czasu spędzają w bardzo stresującej pracy, na którą składają się częste delegacje, kontrakty, czy negocjacje. Z tego też powodu od swoich partnerek oczekują więc wyrozumiałości i wsparcia, a nie robienia wyrzutów, że ciągle nie ma ich w domu. Bogaci mężczyźni i atrakcyjne kobiety potrzebują siebie nawzajem. Piękna i atrakcyjna kobieta jest wyrozumiała, przez co lepiej rozumie ambitnego, dążącego do celu mężczyznę. A gdzie się poznają? Odpowiedź jest dosyć prosta. Najczęściej korzystają z przeróżnych portali randkowych i towarzyskich, gdzie mają okazję poznać swoje zainteresowania. Badania wskazują, iż osoby, które poznały się w Internecie są bardziej szczęśliwe,. Znają swoje oczekiwania i wymagania. Stawiają sprawę jasno. Pary, które spotkały się w internecie rozwodzą się rzadziej niż te małżeństwa, które poznały się w tradycyjny sposób, wyżej oceniają też swoje szczęście małżeńskie.

Niewątpliwie bogaci mężczyźni są wrażliwszy i kulturalniejszy, dzięki czemu czujemy się przy nich bardziej docenione. Kiedy jednak kobieta powie szukam bogatego męża, musi liczyć się z tym, iż życie u boku milionera to nie wieczne wakacje. Kobiety, które złowią grubą rybę nie muszą się martwić o przyszłość. Muszą być jednak wyrozumiałe, bo na każdy majątek trzeba ciężko zapracować.