Jakie koszule nosić by nie wyglądać nudno w pracy?

Nasz wygląd, a konkretnie sposób ubierania się jest bardzo ważną częścią wizerunku i tego jak postrzegają nas inni. W szczególności, powinno zwracać się uwagę na to jakie stroje wybieramy do pracy. Ale to, że w pracy powinniśmy w większości przypadków zakładać np. eleganckie koszule, nie znaczy, że trzeba wyglądać nudno. Jak to osiągnąć?

Koszule z ciekawymi rękawami są niezwykle modne

koszula z bufiastymi rękawamiCzęścią garderoby, która najbardziej kojarzy się z biurowym szykiem jest marynarka. Natomiast zaraz za marynarką plasuje się koszula. I to właśnie wybierając jakąś ciekawą koszulę możemy odmieniać całą swoją stylizację. Zwykła koszula z bufiastymi rękawami połączona z czarną ołówkową spódnicą będzie prezentować się po prostu świetnie. Bufiaste rękawy sprawiają wrażenie pewnej teatralności, ale nie jest to zbyt przesądny efekt. Bardzo często koszule tego typu dodatkowe ozdobione są np. koralikami co wygląda naprawdę kobieco, ale jednocześnie elegancko. Bufiasta koszula świetnie sprawdzi się również w połączeniu z spodniami z wysokim stanem. Wtedy stylizacja będzie wydawała się jeszcze bardziej profesjonalna. W tego typu strojach bardzo ważne są oczywiście dodatki. Dobrze dobrane kolczyki, czy fajny naszyjnik mogą sprawdzić, że nasza stylizacja stanie się wyjątkowa. Jeżeli pracujemy gdzieś, gdzie reguły dotyczące stroju są bardzo restrykcyjne to właśnie akcesoria sprawiają, że dodajemy do swojej stylizacji więcej „siebie”.

Pracując w biurze czy dużej korporacji wcale nie musimy bać się, że stracimy swój modny styl. Eleganckie ubrania też mogą być ciekawe i modne. Przykładowo, koszule z fizyki, bufiastymi rękami przyciągają uwagę, ale nie wyglądają przy tym kiczowato i świetnie pasują do każdej sytuacji. Oczywiście bardzo ważne są też dodatki.