systemy parkingowe

Kiedy parking jest wciąż zastawiany

Swój sklep prowadzę w bardzo dobrej lokalizacji. Działka, na której jest on postawiony jest w mojej rodzinie od pokoleń. Wokół sklepu jest sporo miejsca parkingowego. Gdy odwiedzają mnie moi goście, bo tak nazywam swoich klientów zawsze mają gdzie stanąć.

Systemy parkingowe – kto oferuje?

systemy parkingoweOd pewnego czasu jednak zauważyłem, że niektórzy ludzie stawiają swoje samochody i uciekają gdzieś. Pewnie pozałatwiać jakieś sprawy do urzędu. Jeśli jest to pojedynczy przypadek jeszcze jestem w stanie to zrozumieć. Jednak od kilkunastu dni to prawdziwa plaga. Goście, którzy mnie odwiedzali mówili, że coraz gorzej jest znaleźć wolne miejsce a klientów zbyt wielu w sklepie nie było. Po trzech tygodniach rozmawiając z moim szwagrem, który musiał aż trzy minuty jeździć i szukać wolnej przestrzeni dla auta postanowiłem, że muszę coś zrobić. Z jednej strony chciałem, ale nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Szwagier podsunął mi świetny pomysł. Okazało się, że jego kuzyn od dwóch tygodni pracuje w firmie oferującej doskonałe systemy parkingowe. Polega to na tym, że trzeba wybrać z automatu bilecik i powyżej pewnego czasu trzeba będzie uiścić opłatę za parkowanie. Aparatura została zaprojektowana w taki sposób, że każdy gość przebywający w mojej placówce handlowej otrzymywał ode mnie tak zwany dobry ticet. Mógł on parkować samochód na czas pobytu za darmo nawet, kiedy przekroczył bezpłatny czas. Przecież nie będę brał pieniędzy od swoich klientów. Jak się okazało montaż tego systemu był strzałem w dziesiątkę. Kierowcy bardzo się zdziwili kiedy zobaczyli bramki znajdujące się na wjeździe na plac parkingowy. Widziałem to zmieszanie i zakłopotanie.

Opłacało się zainwestować w parkingowe nowinki. Moi goście są bardzo zadowoleni, że nie muszą obawiać się już o wolne miejsce. A mi udaje się nieco zarobić na parkingu.