Kluczowy mebel w każdym salonie

 

Każdy fryzjer ma za zadanie zapewnić swoim klientom odpowiednie warunki. Dotyczy to nie tylko kosmetyków, ale również miejsca, które powinno być w odpowiednim standardzie. To właśnie ono powinno być czyste i zadbane, by klienci z ochotą chcieli tu wracać. Jednym z najważniejszych elementów w salonie fryzjerskim są meble.

Idealne fotele fryzjerskie dla klientów

fotel fryzjerski na kółkachTo właśnie na nie fryzjerzy nie powinni żałować pieniędzy, gdyż tworzą podstawę każdego salonu. Mamy tu na myśli fakt, że w nich przechowywane są różnego rodzaju produktu i sprzęty na przykład: farby do włosów, szczotki, prostownice czy środki higieniczne. Zaraz po nich bardzo ważne są fotele, na których zasiadają klienci w czasie wizyty. To właśnie fotel fryzjerski na kółkach daje ogromne możliwości dwóm stronom. Pierwszej, czyli fryzjerowi wygodniej jest obcinać oraz malować włosy, gdyż fotel jest przesuwny i klient nie musi wstawać, żeby przesunąć dany fotel. Drugiej, czyli klientowi, gdyż ma na czym postawić nogi oraz wygodnie się oprzeć. Przede wszystkim wielką zaletą takiego fotela jest to, że są one regulowane, czyli jeśli klient jest niski można fotel podnieść wyżej i na odwrót. Często się słyszy od fryzjerów, że gdyby nie tego rodzaju fotele na kółkach ich kręgosłupy już dawno by nie wytrzymały. Mają one znaczący wpływ na zdrowie każdego fryzjera, ale również i klienta.

Bardzo często jest tak, że wizyta może potrać nawet trzy godziny, ze względu na to, że klientka ma długie włosy, a farbowanie i układanie ich potem jest czasochłonne. Wówczas ogromne znaczenie ma fotel, który zadba o prawidłową postawę podczas siedzenia naszemu kręgosłupowi. W hurtowniach fryzjerskich są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu wpasują się w każde fryzjerskie wnętrze. Wystarczy je tylko dopasować i cieszyć się ich wygodą.