usługi księgowe

Kolejne usługi księgowe pojawiają się we Wrocławiu

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, iż Wrocław jest jednym z miast w którym największy odsetek przedsiębiorców zamiast ze stacjonarnych biur korzysta z pomocy biur wirtualnych lu biur na godziny. Podawaliśmy przykłady w tym na przykład biura rachunkowego, którego pracownicy pracują wyłącznie we własnym domu lub w siedzibie firmy dla której usługi wykonują.

Usługi księgowe w wirtualnym biurze

usługi księgoweJak się okazuje ogłoszono właśnie, iż we Wrocławiu nadal jest tak duże zapotrzebowanie na wirtualne biura i biura na godziny, że postanowiono i otwarciu kolejnych. Jak wynika z przekazanych informacji, biura te znajdować się będą w bardzo ciekawej lokalizacji, bardzo blisko Centrum Miasta, nie podano jednak konkretnego adresu. Wiadomo, że przystosowanie budynku do potrzeb biur już się rozpoczęło i zakończyć ma się planowo około połowy kwietnia. Do użytku przedsiębiorców zostanie ono oddane już od pierwszego maja. Przedsiębiorcy prowadzące usługi księgowe Wrocław, korzystający lub planujący skorzystać z takiego rozwiązania nie kryją zadowolenia. ,,Wirtualne biuro to znakomita opcja dla wielu przedsiębiorców – pozwala mieć biuro w Centrum Miasta lub bardzo drogich dzielnicach za ułamek ceny, którą trzeba byłoby zapłacić za wynajem stacjonarnego biura w tym miejscu.” – przyznaje jeden z nich.

No i trudno byłoby się z nim nie zgodzić – wynajem biura na godziny kosztować może nawet około dwustu złotych za miesiąc, a wynajęcie biura stacjonarnego w takiej samej lokalizacji nawet kilka tysięcy miesięcznie – rachunek jest zatem bardzo prosty.