Komplet bawełnianej pościeli od sąsiadki

Po rozwodzie postanowiłam przeprowadzić się do mieszkania, które kupili mi rodzice. Wcześniej je wynajmowałam, ponieważ wiedziałam, że nie ma sensu sprzedawanie tego lokalu. Dobrze zrobiłam, bo dzięki temu miałam gdzie wrócić i mogłam na nowo ułożyć sobie życie.

Otrzymanie w prezencie pościeli bawełnianej od sąsiadki 

Pościel bawełniana 200x220Na przeciwko mnie mieszkała młoda dziewczyna i bardzo ją lubiłam. W sumie była to moja ulubiona sąsiadka. Bardzo się ucieszyła kiedy dowiedziała się, że wróciłam i od razu chciała mi kupić z tej okazji jakiś prezent. Pościel bawełniana 200×220 była mi najbardziej potrzebna, ale nie miałam śmiałości o to prosić sąsiadki. Była to jednak otwarta i bezpośrednia dziewczyna. Powiedziała mi od razu ile pieniędzy zamierza przeznaczyć na prezent dla mnie i łatwiej będzie jak powiem co chcę. Miałam już upatrzony konkretny komplet pościeli, który nie był taki drogi i powiedziałam o nim sąsiadce. Ucieszyła się i jeszcze tego samego dnia poszła do sklepu po tę pościel dla mnie na prezent. W międzyczasie upiekłam ciasto do kawy, ponieważ chciałam ją poczęstować. W lodówce miałam domowe wino i byłam przygotowana. Sąsiadka podpytała mnie jaki kolor pościeli bym chciała, ale wzór wybrała już sama. Kiedy do mnie przyszła z tą pościelą, to byłam zachwycona. Wybrała chyba najładniejszą, jaka była dostępna w sklepie. Dokupiła mi do tego prześcieradło na gumce, bo uważała, że jest jest ono o wiele wygodniejsze. Miałam pościel na zmianę i to na dodatek bardzo dobrą jakościową.

Szybko doszłam do siebie po rozwodzie a sąsiadka dawała mi ogromne wsparcie. Często się odwiedzałyśmy i nawet zaprzyjaźniłyśmy. Lubiłam z nią spędzać czas, bo była to bardzo wesoła dziewczyna, która zawsze potrafiła mi poprawić humor. Byłam szczęśliwą osobą.