Detektyw

Korzystna współpraca w sprawach kryminalnych

Jest powiedzenie które mówi, że co dwie głowy to nie jedna. Trudno się z nim nie zgodzić, ponieważ zdecydowanie większą ilość rzeczy łatwiej wykonać w grupie. Również współpraca pomiędzy firmami czy zawodowcami różnych braże może przynieść wiele obopólnych korzyści.

Sprawy kryminalne nieraz już były rozwiązywane przez detektywa

DetektywTrzeba więc sobie pomagać i działać z innym, ponieważ to zawsze zaprocentuje. Od wielu lat jestem prawnikiem, kończyłem studia na jednej z prestiżowych uczelni i odbywałem długoletnie praktyki. Za moim sukcesem stoi więc mnóstwo ciężkiej pracy i czasu spędzonego przy książkach. Jednak nie zawsze chciałem zostać prawnikiem i reprezentować ludzi w sprawach sądowych. Kiedyś wręcz przeciwnie, robiłem wiele rzeczy których dzisiaj bym się powstydził. Całe szczęście tylko, ze zachowałem czystką kartotekę bo bez niej nie mógłbym być w tym miejscu co teraz. Jeden z moich znajomych z dawnych czasów również przeszedł na tą jasną stronę mocy i oferuje ludziom usługi detektywistyczne w Warszawie i okolicach. Ma on spore doświadczenie w kryminalistyce, więc po dziś dzień razem się trzymamy. Pomimo różnych zawodów pracujemy w sumie praktycznie w jednej branży i często możemy sobie nawzajem jakoś pomagać. Ja mu oczywiście pomagam w sprawach prawnych i bronie jego klientów w różnych procesach. Bądź też oczywiście oskarżam, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu mam dodatkowy zarobek, a on bardziej zadowolonych klientów. Ja jednak polecam jego usługi moim klientom których reprezentuje. Taki prywatny detektyw może być często nieoceniona pomocą, o czym przekonałem sie wykonując dla niego pierwsze zlecania. Gromadzi on bowiem bardzo ważny i świetnie przygotowany materiał dowodowy, który dla sądu ma wielkie znaczenie.

Dzięki temu, ze tak doświadczony detektyw mi pomaga, udało mi się wygrać wiele spraw, które normalnie z pewnością bym przegrał. Często dosłownie w ostatnim momencie znajdował bowiem coś co przechylało szale zwycięstwa na moją stronę.