Kosmetyczna frezarka z pochłaniaczem pyłu

 

Każda frezarka wytwarza dużą ilość pyłów, które są efektem piłowania paznokci i skórek na dłoniach lub stopach. Podczas tego typu zabiegów kosmetyczki zabezpieczają się specjalnymi maseczkami chirurgicznymi, lecz pyły nadal unoszą się w powietrzu. By wyeliminować to zjawisko, zaczęto stosować frezarki bezpyłowe. Pochłaniacz pyłów znajduje się w nowoczesnych frezarkach.

Bezpyłowe urządzenie do manicure i pedicure

frezarka z pochłaniaczem pyłuDobra frezarka z pochłaniaczem pyłu sprawi, że w salonie kosmetycznym zawsze będzie czysto. Jest ogromnym ułatwieniem w codziennej pracy kosmetyczki lub podologa. Podczas zabiegów z frezarka wykonywanych na dłonie i stopy, łatwo o kurz, który jest nie tylko nieestetyczny, lecz także niebezpieczny dla zdrowia. Pochłanianie pyłów pomaga w zachowaniu czystości w całym gabinecie i powoduje, ze same pracownice salonu są zabezpieczone przed wdychaniem pyłów. W tego typu pyłach znajdują się bakterie, grzyby i wiele innych, chorobotwórczych drobnoustrojów. Funkcja pochłaniania zapewnia optymalne, zdrowe warunki pracy u kosmetyczki lub w gabinecie podologicznym. Bezpieczeństwo i czystość z pewnością docenią klienci odwiedzający salon kosmetyczny. Dzięki zakupowi nowoczesnej frezarki wyposażonej w pochłaniacz wszelkiego rodzaju pyłów i drobinek pozostających po zabiegach, w salonie panować będą sterylne warunki, co tylko podniesie prestiż tego miejsca i pozytywnie wpłynie na samopoczucie klientów.

Zabiegi manicure i pedicure polegają na opracowaniu powierzchni paznokci, pielęgnacji dłoni lub stóp. W tego typu zabiegach liczy się precyzja i czystość. Sterylne warunki zapewnić można wprowadzając odpowiedni, profesjonalny sprzęt. Do nowinek technologicznych należą nowoczesne frezarki zaopatrzone w bardzo praktyczny pochłaniacz pyłów.