Kto we Wrocławiu zajmuje się praniem tapicerki?

Mam w domu bardzo starą kanapę, która jest pamiątką jeszcze po mojej babci. Ostatnio zauważyłam na niej kilka plamek. Dodatkowo lubi się na niej wylegiwać mój pies i kot, dlatego tapicerka jest cała w sierści. Postanowiłam ją uprać. Zawsze staram się do tego typu prac zatrudniać profesjonalistów, którzy znają się na takim czyszczeniu i mają odpowiedni sprzęt.

Udało mi się profesjonalnie wyprać tapicerkę

odpowiednie pranie tapicerki we WrocławiuPotrzebowałam znaleźć firmę, która zajmowała się tego typu praniem tapicerek i dywanów. Zależało mi na tym, aby była to profesjonalna i rzetelna firma, która posiada odpowiedni sprzęt czyszczący, a także korzysta z renomowanych i odpowiednich do każdego typu tapicerki środków czyszczących. Moja przyjaciółka doradziła mi jedną z takich firm. Oferowali oni odpowiednie pranie tapicerki we Wrocławiu. Dużą ich zaletą było to, że przyjeżdżali do klienta do domu i nie trzeba było wozić kanap i foteli do siedziby ich pralni. To było dla mnie dużym ułatwieniem, tym bardziej że dojazd do klientów na terenie Wrocławia był darmowy. Przyjaciółka powiedziała mi także, że sama wielokrotnie korzystała z ich usług i zawsze była bardzo zadowolona. Nie ma u nich problemu z umówieniem się nawet na następny dzień. Przyjeżdżają do klientów przez 7 dni w tygodniu, także w godzinach wieczornych i wczesnoporannych, dlatego z pewnością znajdę dogodny dla siebie termin.

Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu i umówiłam się na pranie tapicerki w moim mieszkaniu. Już kilka dni później, ekipa sprzątająca punktualnie pojawiła się w moim domu i od razu zabrała się za czyszczenie tapicerki. Najpierw sprawdzili jakie środki czyszczące będą odpowiednie i zrobili próbę, czy nie odbarwi się od tego kolor, a następnie dokładnie wyczyścili kanapę.