Kubek na urodziny siostry

Zawsze na urodziny mojej siostry staram kupić się jej coś, co będzie jej po prostu przydawać i będzie użyteczne, ale też i coś z jajem. W tym roku jeżeli chodzi o prezent na poważnie mój wybór padł na kubek z wykonaną przeze mnie grafiką. Myślę, że jest to dość uniwersalny prezent, więc sama się dziwiłam, że wcześniej nie dostała ode mnie takiego upominku.

Nadruk na kubku wykonała dla mnie drukarnia

kubki z nadrukiem sklepPoczątkowo chciałam kupić kubek z nadrukiem przez Internet, ale potem doszłam do wniosku, że jest to na tyle delikatny przedmiot, że z moim szczęściem zapewne uległby on uszkodzeniu. Jeżeli chodzi o kubki z nadrukiem sklep, w którym zamawiałam kiedyś koszulkę z nadrukiem nie miał niestety w swojej ofercie wykonywania kubków z nadrukiem. Dlatego też ostatecznie zamówiłam taki kubek w lokalnej drukarni, która właściwie powinna być moim pierwszym wyborem jeżeli chodzi o miejsce, w którym mogłabym taką rzecz kupić. Kubek został wykonany dla mnie bardzo szybko. Mogłam wybrać wygląd kubka – postawiłam na bardzo duży kubek, który w środku był w kolorze różowym. Środek kubka ładnie kontrastuje z grafiką jaką wybrałam, ponieważ jest ona utrzyma w dość ciemnym i mrocznym klimacie, a kolor różowy w ciekawy sposób się z tym uzupełnia. Grafika na kubku została naniesiona bardzo dobrze. Dałam drukarni obraz w dobrej rozdzielczości, ale kiedyś zamawiałam w pewnym miejscu kubek i mimo dobrej grafiki nadruk wyszedł okropnie. Dlatego też cieszę się, że metoda jaką stosują w drukarni jaką wybrałam, jest o wiele lepsza jakościowo.

Mojej siostrze bardzo spodobał się kubek. Jest ona wielką fanką herbaty, a więc wiem, że z pewnością jej się on przydaje. Grafika jaką dla niej stworzyłam też jej się podobała. Ona lubi takie mroczne klimaty, a więc zachwyciła się tym co znalazło się na kubku. Śmiała się z różowego wnętrza kubka, ale też stwierdziła, że w sumie wszystko w tym kubku do siebie pasuje, mimo, że między sobą kontrastuje.