Kupno okolicznościowej statuetki

Bycie szefem niedużej firmy jest dla mnie zobowiązaniem. Czuję się odpowiedzialny za pracowników, których zatrudniam. Bardzo duży nacisk kładę na atmosferę, jaka panuje w naszym biurze. Staram się, by była ona jak najlepsza. Między innymi dlatego organizuję co roku plebiscyt na najlepszego pracownika. Wygrany otrzymuje piękną, oryginalną statuetkę, zaprojektowaną specjalnie na tę okoliczność.

Zakup fajnej, okolicznościowej statuetki

statuetki okolicznościowe dla firmJako szef niedużej, aczkolwiek prężnie rozwijającej się firmy czuję odpowiedzialność nie tylko za zatrudnianych pracowników, ale i za ich rodziny. Oprócz tego bardzo ważna jest dla mnie miła i sympatyczna atmosfera w pracy, dlatego też stawiam duży nacisk na kwestie socjalne i wspólne integracje. Aby moi pracownicy czuli się zmotywowani do działania, organizuję coroczny plebiscyt na najlepszego pracownika roku. Zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną oraz pamiątkową statuetkę. Plebiscyt zbliżał się wielkimi krokami, więc zaczęły mnie interesować statuetki okolicznościowe dla firm. Kiedy w końcu znalazłem odpowiednią statuetkę, poprosiłem o jej spersonalizowanie. Byłem pod wielkim wrażeniem tego projektu. Czułem również, że zwycięzca plebiscytu będzie bardzo zadowolony z tej pamiątki. Sam nie mogłem się doczekać momentu, w którym ogłoszę swoim drogim pracownikom tę wiadomość, na którą wszyscy czekaliśmy ze zniecierpliwieniem.

Kiedy wreszcie nadszedł dzień ogłoszenia wyniku plebiscytu na najlepszego pracownika, byłem bardzo podekscytowany. Otrzymał ją jeden z prężnie działających pracowników. Uważam, że ten tytuł w pełni mu się należy. Bardzo ucieszył się z otrzymanej nagrody i statuetki, doceniając jej projekt. Cieszę się, że i w tym roku statuetka sprawiła zwycięzcy tak dużo radości. Mam nadzieję, że będzie tak i za rok.