Łatwa praca w warsztacie i na dachu

Każdy warsztat stolarski oraz firma zajmująca się kompleksową budową domów nie może się obyć bez specjalistycznych elektronarzędzi. Są to różnorodne piły i pilarki, dzięki którym praca przy wyrobie mebli oraz budowie dachu przebiega szybko i bezproblemowo. Tarcze pilarskie o różnych rozmiarach doskonale nadają się do cięcia desek, belek oraz płyt wiórkowych.

Zalety innowacyjnej uciosowarki kapex ks 120 eb

uciosowarka kapex ks 120 ebProducentem, który jest znany ze sprzedaży elektronarzędzi, a w tym narzędzi do stolarki jest firma Festool. Jednym z ich flagowych produktów jest uciosowarka kapex ks 120 eb służąca do cięcia drewnianego materiału ukośnie, pod różnymi kątami. Jej główną zaletą jest dokładne cięcie, które może być prowadzone dzięki dwóm  precyzyjnym słupkom prowadzącym.  W porównaniu do funkcjonalności ciężar uciosowarki jest niewielki, bo wynosi jedyne 21,5kg. Waga w połączeniu z możliwością cięcia do120mm ma bardzo duży wpływ na komfort i szybkość cięcia. Na wygodę ma także wpływ kompaktowa budowa oraz brak wystających prowadnic. Bardzo przydatną opcją u urządzeniu jest laser, który wskazując dwie linie pomaga użytkownikowi dokładniej poprowadzić linię cięcia. Komfort użytkowania zapewnia również możliwość poszerzenia głębokości cięcia z 88mm na 120mm. Natomiast bezpieczeństwo posługiwania się gwarantuje szybki, niezawodny hamulec, dzięki któremu unikniemy uszkodzenia ciała.

Uciosowarka zapakowana jest w estetyczny karton, który zawiera ponadto kilka niezbędnych części. Są to uniwersalna tarcza pilarska HW W 60, docisk mocujący, który przytrzymuje ciętą deskę, kątownik nastawny SM-KS, a także narzędzie do obsługi. Jeśli zakupione narzędzie zarejestrujemy na stronie producenta, zagwarantuje on nam 3 lata bezpłatnej naprawy w razie popsucia.