Licencjonowane pojazdy dla najmłodszych

Bardzo często dzieci wzorują się na swoich rodzicach. Chcą jeździć takim samym samochodem jak tata lub mama. Jeśli do tego właśnie taki samochód jest znanych i lubianych marek to z pewnością o takim marzył nasze dzieci. Niewątpliwie do takich należą pojazdy marki Bmw oraz Audi. Na szczęście samochody elektryczne kupimy licencjonowane i od najlepszych producentów.

Znane samochody dla dzieci od popularnych producentów

samochód elektryczny dla dzieci bmwPolecany samochód elektryczny dla dzieci BMW jest bardzo dobrze wyposażony. Po pierwsze ma on silnik oraz dwa akumulatory. Są to zabawki przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia i muszą być użytkowane tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Ponadto takie samochody muszą spełniać normy i mieć certyfikaty je potwierdzające. Zazwyczaj na kierownicę takiego samochodu mamy różne przyciski, które wydają sygnały dźwiękowe lub świetle. Dziecko w takim pojeździe czuję się jak w prawdziwym samochodzie osoby dorosłej. Pod siedzeniem kierowcy mamy schowek, do którego dziecko może schować swoje ulubione zabawki. Pasy bezpieczeństwa muszą być zawsze zapięte podczas jazdy, a oto powinien dbać oczywiście rodzic. Cena za pojazd znanego producenta to koszt około 1000 zł lecz jest to zabawka na kilka lat lub dla kilkorga dzieci. Warto kupić dobrej jakości samochód elektryczny i mieć pewność za jego wytrzymałość.

Do każdego samochodu w zestawie mamy do łączony pillot. Dzięki niemu rodzic może kierować samochodem. Jest to bardzo przydatne w momencie, kiedy nasze dziecko jeszcze nie ma takiego zmysłu i nie potrafi odpowiednio kierować. Samochody elektryczne kupimy w dobrze zaopatrzonych sklepach z zabawkami. Stanowią one idealny prezent na urodziny, dzień dziecka czy z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci zawsze mają dużo radości z samodzielnego kierowania pojazdem.