Mama bardzo pomogła mi przy niemowlaku

Mój synek jest taki malutki. Urodził się nam w walentynki. To chyba najpiękniejszy prezent, który mogłam dostać od życia. Michałek jest piękny i taki malutki. na początku bałam się go podnosić ale pielęgniarka powiedziała, że nie mam się czego obawiać. To moje pierwsze dziecko. W mojej rodzinie nie ma takich maluszków.

Dostałam piękny becik dla niemowląt

beciki dla niemowlątMoja mama jak wróciłam do domu przyjechała do nas z Poznania żeby na początku mi trochę pomóc przy dziecku. Mama nie wiedziała jak będę się czuła a moja mama chciała mi jak najwięcej pomóc. Byłam jej za to bardzo wdzięczna. Mama przywiozła do nas sporo ubranek a także jedzenia, które robiła przed wyjazdem. Ja nie miałam teraz do tego głowy. Michałek poza ubrankami dostał także becik dla niemowląt. Beciki dla niemowląt są bardzo polecane dla takich maluszków. Jakoś w trakcie przygotowywania do narodzin o nim zapomniałam. Dobrze, ze mama o tym pamiętała i kupiła mi kolorowy becik w zielone dinozaury. Beciki dla niemowląt otulają maluszki i dzięki temu one czują się bezpieczne. Jest im ciepło i przyjemnie. Becik, który moja mama kupiła jest wykonany z solidnego materiału wysokiej jakości. Producent gwarantuje, ze spełnia wszystkie normy i można go prać w pralce. Przed pierwszym użyciem postanowiłam go przeprać ale jutro jak wyschnie od razu mojego Michałka otulę becikiem od babci. Mam mi wiele pomogła w pierwszych dniach po porodzie. jestem jej za to bardzo wdzięczna.

Mama po tygodniu pojechała do taty. Stwierdziła, ze przyda nam się teraz trochę wolnego czasu żeby pomieszkać z synkiem i zobaczyć jak to jest w trójkę. Mąż uwielbia moja mamę ale ucieszył się, ze zostaliśmy już sami. Mam jest pod telefonem i zawsze możemy liczyć. To jest dla nas bardzo ważne. Tym bardziej, że synek  będzie miał tylko jedna babcię.