Mata masująca marki Medivon

Wiele osób prowadzących siedzący tryb życia, lub mających prace w biurze, narzeka na bóle pleców, szyi, czy karku. Wynika to z faktu, że pozycja siedząca nie jest naturalna dla naszego kręgosłupa, szczególnie jeżeli jest niewłaściwie podparty.

Jak działają maty masujące?

mata masująca medivonKręgosłup jest odpowiedzialny za właściwą postawę, ale też od jego stanu zależy nasze zdrowie. Warto o niego dbać w trakcie każdej wykonywanej czynności. Każda pozycja przyjmowana często i przez dłuższy czas, może negatywnie wpłynąć na nasz układ kostny, dlatego lekarze zalecają systematyczną gimnastykę i ruch na świeżym powietrzu. Jednak nie każdy ma na to czas i ochotę. Dla takich osób najlepsza będzie mata masująca Medivon, która świetnie odprężą i relaksuje spięte mięśnie. Jest przeznaczona do jednoczesnego masażu głowy, karku, pleców, pośladków i ud. Wewnątrz maty znajdują się liczne czujniki, które po włączeniu delikatnie wibrują, dając uczucie masażu. Mata Medivon została wykonana z naturalnych i delikatnych materiałów, które nie powodują alergii ani podrażnień. Dodatkowym plusem tego modelu maty, jest możliwość jej podgrzewania w trakcie masażu, co świetnie wpływa na efekt masażu. Jej rozmiar jest uniwersalny, więc można matę zamontować na fotelu w domu, w samochodzie, czy nawet w pracy, ponieważ wibracje są bardzo ciche. Matę masującą łatwo włączy i wyłączyć oraz można ją złożyć i schować w torbie, gdyż nie zabiera dużo miejsca. Posiadając taki model, można robić dwie rzeczy na raz, pracować i korzystać z masażu.

Maty możemy kupić w większości sklepów medycznych, z wyposażeniem samochodów, lub najtaniej i też największy ich wybór znajdziemy w sklepach internetowych. Jej cena jest zależna od modelu i dla przykładu, mata marki Medivon kosztuje około kilkuset złotych.