legowisko dla kota

Materac dla kota i psa

Starsza siostra to dziwny człowiek. Pewnie teraz wszystkie czytające to starsze siostry złapią się za głowę i zaczną na mnie gadać, rzucając obelgi, ale tak jest w istocie. Nie wiem, kto wymyślił instytucję starszej siostry.

Czym kierować się kupując legowisko dla kota czy psa?

legowisko dla kotaPrzecież to jest osoba, która jest jeszcze mniej przyjazna otoczeniu niż Ciotka Dobra Rada. Ona tylko wtrąca wszędzie swój nos. Wszystko musi sama przebadać. Ona wszystko wie lepiej i ma na wszystko złoty środek. Może nie wszyscy mają takie starsze siostry, jaką mam ja, ale nie polecam generalnie. Pewnie ona tak samo sobie myśli o mnie, że ja też jestem jakimś dziwnym tworem. Muszę stwierdzić, że jest to po prostu dość specyficzna miłość, jaka łączy młodszą i starszą siostrę. Ja mam do niej dużo szacunku, ale mnie chwilami strasznie irytuje. Jak ostatnio na przykład, kiedy mądrowała się w sprawie tego, jakie powinno być legowisko dla kota lub psa. Ja akurat poszłam z nią na zakupy, ale nie myślałam, że będzie tak co chwilę mi radzić na temat wszystkiego. Ja chciałam po prostu kupić materac dla psa, a ona mi tutaj, że nie, że to niedobry pomysł, że to nieestetyczne i w ogóle. Przecież to ma być do mojego domu, a nie jej. Po co ona zawsze musi powiedzieć, jaki jest jej gust, kiedy to ja będę użytkować daną rzecz? Na szczęście, kiedy wybieram ciuchy nie jest taka denerwująca. Budka dla kota to jednak dla niej świetna rzecz do wypowiedzenia się, choć o to nie proszę.

 

Więcej nie będę jej zapraszać na zakupy dla moich zwierzaków. Mija się to niestety z celem, bo potem wracam tylko niepotrzebnie wkurzona, a i tak kupuję przecież to, co mi się podoba. Siostra jest kochana, ale trzeba mieć do niej dużo cierpliwości.