Moderacja strony z auto serwisem

Zajmuję się moderowaniem strony ogłoszeniowej. Strona działa w internecie, ale jest skierowana do mieszkańców Białegostoku. Przede wszystkim są prezentowane samochody używane, oraz możliwość ich zakupu, sprawdzenia, jazdy próbnej i tak dalej.

Auto serwis i witryna internetowa

auto serwisNa stronie można też zaopatrzyć się w części ford, dzięki temu nawet amatorzy amerykańskiej legendy z Detroit znajdą coś dla siebie. Na tej stornie również mogą się zaoferować przedstawiciele każdej branży samochodowej. W Białymstoku jest jeden ogłoszeniodawca, który ma najwięcej wejść na swoją stronę, a jest to lakiernik. Człowiek naprawdę robi świetną robotę, bo publikuje swoje prace i nawet na mnie robią ogromne wrażenie. Tutaj każdy auto serwis znajdzie dla siebie miejsce. Każdy będzie mógł się ogłosić na tej strony, a wszystko to dlatego, aby Białystok miał szerokie dojście do tych specjalistycznych usług na jednej witrynie. Tutaj oczywiście mogą pojawić się również firmy bardzo specjalistyczne, takie jak auto klimatyzacja, która zajmuje się instalacją klimatyzacji, konserwacją, czyszczeniem, a nawet całkowitą wymianą. Rynek samochodowy w Białymstoku jest szalenie duży. Chciałem właśnie tą stroną właśnie uczynić go spójnym aby nawet najmniejszy auto serwis był na pierwszym planie, aby każdy okoliczny klient mógł zaleźć coś dla siebie i przede wszystkim w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Niejednokrotnie spotykałem się z zapytaniem, czy części ford można zamówić i sprowadzić do innego miasta, jednak strona jest póki co ukierunkowana na Białystok. Kto wie co będzie później.

Jeżeli format się przyjmie będę mógł sprzedawać go do innych miast, będą regionalne oddziały tej strony. Ja będę żył z tantiem i będę miał wspaniałą przyszłość. Póki co, troszczę się o tę stronę moją tu.

Więcej na stronie http://autohobby.com.pl