Modna torba ze skóry

Jeśli marzy nam się modowy powrót do klasyki, warto zahaczyć o styl retro vintage, który oferował liczne produkty galanterii skórzanej. Potrafiły one przetrwać naprawdę długi czas, nie deformując się i nadając wyjątkowego charakteru każdej modowej stylizacji. Jest to dodatek nie tylko wyjątkowo praktyczny, ale i w trendach.

Wygodna i oryginalna torba skórzana

Torba skórzana na ramięTorby to domena każdego miłośnika i miłośniczki modnej garderoby. Dobrze dobrana będzie dopełniania całej stylizacji w sposób oryginalny i odpowiedni do okoliczności. Minęły już czasy, kiedy torby musiały być dopasowane do butów czy miejsca, w które się wybieramy. Najnowszy trend polega na łączeniu różnych pozornie niepasujących do siebie elementów w całość, dzięki czemu efekt końcowy nabiera niepowtarzalnego charakteru. Bez względu jednak na to, jaką teorię modową wyznajemy, niezaprzeczalnie najbardziej uniwersalnym i najpraktyczniejszym dodatkiem do ubioru będzie torba skórzana na ramię. Mieści się ona zarówno w stylu miejskiej sportowej elegancji, jak i w klimacie boho szyku. Jeśli zestawimy ją z eleganckim długim płaszczem, stworzymy stylizację zaczerpniętą rodem z paryskiej bohemy. Oprócz tego warto dołączyć do niej buty oxfordy oraz powiewający na ramieniu szal. Torby wykonane ze skóry naturalnej charakteryzują się ogromną trwałością i stabilnością konstrukcji. Jeśli schowamy do niej rzeczy, możemy mieć pewność, że będą stały dokładnie w tej samej pozycji nawet po bardzo długim spacerze.

Dzięki zastosowaniu miękkiej skóry licowej, produkt zachowuje lekkość i gwarantuje użytkownikowi swobodę ruchów. Jest to model unisex, który mogą nosić zarówno panie jak i panowie. Mnogość kieszonek i wewnętrznych schowków zadba o dobrą organizację przenoszonych drobiazgów. Torebka pomieści format a4, dzięki czemu doskonale nada się do pracy.