Najlepsza impreza w mieście

Moja koleżanka rok temu urodziła dziecko. niedawno w sumie skończyła karmić piersią swoją córkę. Z tej okazji obiecałyśmy sobie, że na pewno wyjdziemy gdzieś na miasto. Ja też mam małe dziecko i wręcz marzyłam o tym żeby gdzieś wyjść. 

Kluby w mieście na wysokim poziomie

kluby nocne znajdujące się w ToruniuJest to po prostu zawsze jakaś odskocznia od tego co jest na co dzień. Nie wiedziałyśmy za bardzo jednak gdzie się wybrać. Dawno już nie wychodziłyśmy do klubu. Spytałam się więc innej koleżanki jaki klub jest teraz najlepszy. Ona powiedziała mi, że kluby nocne znajdujące się w Toruniu praktycznie wszystkie utrzymują bardzo wysoki poziom. I, że ona lubi bawić się w różnych miejscach. Stwierdziłam więc, że pójdziemy tam gdzie po prostu będziemy miały ochotę. Wieczorem więc wybrałyśmy się do klubu, z którego słyszałyśmy świetną muzykę. Wiedziałyśmy bowiem, że jest to gwarancja dobrej zabawy.Wystrój tego miejsca od razu też bardzo przypadł nam do gustu. W środku było sporo osób jednak to wcale nie przeszkadzało bo klub był przestronny i można było mimo to łatwo się bawić. Było kilka barów w środku także nie było też wielkich kolejek.a ceny w środku były przystępne. Znalazłyśmy też wolne miejsce gdzie mogłyśmy usiąść i się czegoś napić. Z koleżanką bawiłyśmy się tam praktycznie do rana. Cały czas leciała wspaniała muzyka. Nie pamiętam kiedy tak dobrze się bawiłam. Muszę przyznać, że rzeczywiście był to lokal na poziomie i że kiedyś takich miejsc nie było niestety.

Teraz można wyjść na miasto i w sposób kulturalny się zabawić. Myślę, że niedługo zorganizujemy jakąś opiekę dla dzieci i przyjdziemy tu ponownie z naszymi mężami. Wtedy też na pewno zarezerwujemy sobie stolik. Bo widziałyśmy, że jest taka możliwość, i że wiele osób z niej korzysta. Naprawdę bardzo miło spędziłyśmy ten czas.