Regały sklepowe

Najlepsze regały wysokiego składowania

Nasze regały wysokiego składowania spełniają wszelkie wymogi i normy prawne. Wszystkie bowiem przeszły odpowiednie testy nośności. Wyróżniają się solidnością i w pełni profesjonalnym wykonaniem. Ponadto znajdują się w atrakcyjnej, przystępnej i konkurencyjnej cenie.

Jakie są najlepsze regały do sklepu?

Regały sklepoweRegały magazynowe są idealne do magazynowania i składowania towarów wszelkiego typu. Wyposażenie magazynów powinno zawierać tego typu regały. Są one bowiem bardzo uniwersalne i wszechstronnie. Doskonale sprawdzą się w każdym magazynie, bez względu na jego powierzchnię. Stosuje się je przede wszystkim przy towarach umieszczanych na palecie. Gwarantujemy, że oferowane przez nas systemy regałowe są najwyższej jakości. Ponadto zapewniamy błyskawiczną realizację zamówienia i wysyłkę wybranych produktów. Ponadto obsługa klienta jest zawsze profesjonalna i fachowa. Regały wysokiego składowania umożliwiają bezpieczne, a jednocześnie bardzo ergonomiczne i wygodne przechowywanie, magazynowanie oraz składowanie zarówno spaletyzowanych, jak i niespaletyzowanych towarów. Znajdują się one w różnorakich wariantach. W naszej bogatej, różnorodnej i stale uaktualnianej ofercie znaleźć można przede wszystkim: regały paletowe rzędowe, drive-in (wjezdne paletowe), paletowe przejezdne, przepływowe, przepływowe PUSH BACK oraz przepływowe CART OUSH-BACK.

W naszej ofercie klient może również znaleźć szereg niezbędnych elementów, stanowiących dodatkowe wyposażenie regałów. Zaliczamy do nich m.in.: ramy, odbojniki słupa, podpory, ogrodzenia zabezpieczające, półki z kraty i inne. Wszystkie oferowane są w cenie jaką podaje producent.