Klocki Lego

Najlepsze zabawki dla dziewczynek

Rodzice każdej małej damy muszą stale wiedzieć jakie są najnowsze zabawki dla dziewczynek. W końcu każde dziecko szybko się nudzi, więc jedna lalka, czy jeden pluszowy miś nie będzie zadowalający. Szczególnie trzeba zwracać uwagę na najnowsze filmy animowane, których bohaterowie często występują na różnych przedmiotach, w różnych grach, na różnych zabawkach.

Jaką zabawkę kupić dla dziewczynki?

Klocki LegoSą jednak uniwersalne zabawki, którymi można bawić się bez końca. Można kupić dziewczynce na przykład klocki lego friends, które maja nie tylko ,,pole działania”, czyli park, plażę, czy plac zabaw, ale także kilka lalek w sobie. Każdą z nich możemy ubierać, czesać, więc możemy przemienić jedna lalkę w zupełnie inną. Dziewczynki bardzo lubią szyć ubranka dla swoich lalek i misiów, okładać im fryzury, czy malować kosmetykami podkradzionymi z kosmetyczki mamy. Klocki lego dla dziewczynek różnią się bardzo od tych dla chłopców, w których zazwyczaj nie ma żadnych postaci, ewentualnie jakiś pilot, czy kierowca modelu. Chłopcy dostają do składania różne modele, najczęściej pojazdów istniejących w rzeczywistości, takie jak klocki lego technic, czy też pojazdów kosmicznych lub ,,udoskonalonych” pojazdów prawdziwych, takich jak klocki lego ninjago. Wtedy mogą budować, naprawiać i zmieniać, tak jak dziewczynki fryzury lalek. Są także uniwersalne klocki, którymi mogą się bawić zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, takie jak klocki lego city. Zatem jeśli mamy i chłopca i dziewczynę w domu to takie klocki będą bardzo dobrym rozwiązaniem, bo będą mogły się ze sobą bawić, jak również samodzielnie coś tworzyć i spędzać czas.

Dziewczynki lubią bawić się ze swoimi koleżankami, ale też z rodzeństwem, więc takie zabawki na pewno im się spodobają. Pamiętajmy, że najważniejszy jest rozwój dziecka i na nim trzeba się skupiać w pierwszej kolejności.