Najlepszy krem przeciwzmarszczkowy

Nasza skóra po przekroczeniu dwudziestego piątego roku życia staje coraz mniej jędrna i napięta. To naturalny proces, który mamy zakodowany w genach. Jednak możemy mieć na niego pewien wpływ, pod warunkiem wczesnego działania.

Jak działają kremy ze śluzem ślimaka?

krem przeciwzmarszczkowy ze śluzu ślimakaZ powodzeniem po trzydziestym roku życia można zacząć stosować kremy przeciwzmarszczkowe, które będą idealnym rozwiązaniem dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Na początku na naszej twarzy pojawiają się zmarszczki mimiczne, czyli takie, które są widoczne w momencie śmiania się. Dopiero w późniejszym etapie zamieniają się one w trwałe bruzdy na twarzy. Już na etapie zmarszczek mimicznych należy stosować dobry krem przeciwzmarszczkowy ze śluzu ślimaka, który wyjątkowo skutecznie regeneruje skórę. Przede wszystkim śluz ślimaka posiada silne właściwości regenerujące i nawilżające, czyli wszystko to czego potrzebuje skóra z oznakami starzenia. Kremy są dostępne w wersji na dzień i na noc, różniąc się składem i konsystencją. Ponadto w sprzedaży znajdziemy także serum ze śluzem ślimaka, które stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji przeciwzmarszczkowej. Ekstrakt ze śluzu ślimaka zawiera cenną alantoinę, która koi i łagodzi podrażnienia oraz działa przeciwzapalnie. Znajdziemy w nim także kwas glikolowy, który złuszcza naskórek, reguluje wydzielanie sebum, wygładza i odświeża skórę. Krem przeciwzmarszczkowy jest bogaty w witaminy A, E i C, które regenerują i odżywiają skórę. Oczywiście nie może w nim zabraknąć kolagenu, który jest niezastąpiony w walce ze marszczkami.

W przypadku zmarszczek zawsze lepiej jest im przeciwdziałać niż likwidować już powstałe, ponieważ z głębokimi bruzdami nie da się już wiele zrobić. Dlatego też pierwsze kremy przeciwzmarszczkowe są dedykowane już trzydziestoletnim kobietom.