Nauczyciel języka angielskiego dla firm

Mieszkam w Warszawie. Nie od dziś wiadomo, że to miasto wielkiego biznesu. W końcu to stolica, a nie podrzędne miasteczko. Niestety kryją się tutaj również niedogodności. Przede wszystkim takie, że niemal w każdej branży jest ogromna konkurencja. Ja chciałbym prowadzić angielski dla firm – małą szkołę nauki języka obcego.

Język angielski dla biznesu w Warszawie

angielski dla firm warszawaSkończyłem studia już trzy lata temu. Przeprowadziłem się do warszawy i tutaj pracuje jako tłumacz. Jednak mam dość pracowania na kogoś i pragnę sam założyć firmę. Jak już wspomniałem chciałbym prowadzić kursy angielskiego dla firm. Angielski dla firm Warszawa jest jednak bardzo popularny w tym mieście, ale nie brakuje mi determinacji, abym założył własny biznes właśnie w tym zakresie. Już mam nawet obmyślony plan, w jaki sposób to uczynić. Od roku posiadam konto na profilu społecznościowym. Prowadzę również vloga. Mam wielu obserwatorów i dzięki nim będę mógł szybko zdobyć klientów. Czyli podstawa jest. Kolejnym etapem mojego działania będzie docieranie do firm. Niemal w każdej firmie przydatna jest znajomość języka angielskiego, szczególnie w dużych korporacjach, gdzie klienci pochodzą z zagranicy. Dotrę do nich. Będzie na początku dzwonił, jak telemarketer, a jak to nie wypali to osobiście pójdę i zaproponuję moją ofertę. Nic nie stoi na przeszkodzie, abym stworzył jakieś zachęcające ulotki. Myślę, że mu się uda z łatwością zdobyć klientów tym bardziej, że moja wiedza i doświadczenie są bardzo duże. Potrafię przekazywać wiedzę i to w tym wszystkim jest najważniejsze.

Angielski jest bardzo przydatnym i najbardziej popularnym na świecie językiem. Uważam, że każdy powinien go znać, dlatego też chciałbym uczyć osoby, które mają z nim problem, a pragną w sposób komunikatywny dogadać się po angielsku.