Nowoczesna toaleta w lokalu

Decydując się na prowadzenie lokalu gastronomicznego, musimy przyłożyć się nie tylko do dobrych przepisów i wysokiej jakości produktów. To, co równie ważne dla klientów, to estetycznie wykończony lokal, dobrze dobrane dodatki, ale także czysta, zadbana i nowoczesna toaleta, z której mogą skorzystać podczas wizyty. 

Akcesoria łazienkowe w lokalu gastronomicznym

elektryczna suszarka do rąkPodstawą zadbanej toalety w lokalu jest regularna dbałość o czystość i porządek, a także bieżące uzupełnianie braków papieru toaletowego oraz mydła. Oprócz tego należy zadbać o to, aby miała ona nowoczesny wygląd – toaleta w której armatura i kafelki są sprzed trzydziestu lat, pomimo dbałości o porządek nie będzie wyglądała czysto, co wynika z normalnego zużycia sprzętów. Nadanie toalecie nowoczesnego wyglądu nie jest specjalnie drogim działaniem, wystarczą jednobarwne kafelki i nowa armatura. Niezbędnym elementem w toalecie jest też elektryczna suszarka do rąk lub podajnik ręczników papierowych. Oba te urządzenia muszą być sprawne, ponieważ niemożność wytarcia rąk po ich umyciu to niezwykle kłopotliwa sytuacja dla klienta i skutecznie zniechęci go do powrotu, a tym bardziej nie pozostawi on dobrej opinii o lokalu. To samo dotyczy podajnika do papieru toaletowego, którego stan należy sprawdzać wielokrotnie.  Należy też regularnie sprawdzać podczas dnia, czy żadne z  pozostałych urządzeń nie uległo awarii, bądź czy nie należy ich uzupełnić. 

Dobra i wysokiej jakości restauracja lub kawiarnia to nie tylko dobre jedzenie. Zaniedbane, dawno nie remontowane pomieszczenia skutecznie odstraszają klienta, natomiast nieodpowiednio dostosowana do potrzeb klienta toaleta w obecnych czasach jest wręcz niedopuszczalna. Warto zadbać o cały lokal, aby dobre menu nie pozostało w cieniu i było decydującym punktem w ocenie klienta.