Nowy sklep dla miłośników decoupage

W zeszłym tygodniu w naszym mieście został otwarty sklepik, który od razu spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Sklep poświęcony artystycznym pasjom zdobienia. Każdy artysta będzie się tutaj czuł jak w raju. Asortyment jest tak bogaty, że, jak mówią odwiedzający sklep, szkoda z niego wychodzić, bo chciałoby się kupić wszystko. 

Ogromny wybór materiałów do decoupage

serwetki do decoupage w kwiatyOtwarcie sklepu poświęconego tylko i wyłącznie artystom zajmującym się rękodziełem okazał się strzałem w dziesiątkę. Od tygodnia jak istnieje, sklep odwiedziło już blisko pięćset osób, co jest swoistym rekordem jak na nasze nieduże miasto. Co można znaleźć w sklepie? Można by powiedzieć- wszystko. A ściślej mówiąc- wszystko, co jest związane ze zdobiennictwem i szeroko pojętym rękodziełem. Można to zakupić materiały do decoupage, do tworzenia kartek okolicznościowych czy też do tworzenia własnej biżuterii. Największym zainetresowania cieszą się serwetki do decoupage w kwiaty i inne motywy, których do tej pory nie można było spotkać nigdzie indziej. Jak zgodnie twierdzą klienci, tak szerokiego wyboru wzorów nigdzie nie widzieli. I co jest fantastyczne to to, że serwetki można kupować na sztuki, bez potrzeby kupowania całego opakowania. Oblężenie sklepu trwa więc nadal i raczej nie widać jego końca. Ci, co raz dokonają zakupu, bardzo szybko bowiem powracają, zazwyczaj już nie sami, ale ze znajomymi, którzy współdzielą artystyczną pasję. A nie od dziś wiadomo, że reklama z polecania jest najskuteczniejsza. 

Na coś takiego czekali wszyscy, którzy pasjonują się artystycznym rękodziełem. W ubiegłym tygodniu otwarty został niewielki sklep, będący swoistym rajem dla artystów. Można w nim znaleźć praktycznie wszystko. Największym hitem są jednak serwetki do decoupage sprzedawane na sztuki.