O pracy fotografa na chrzest w Łodzi jako o pasji

Wczoraj dostałem propozycję wzięcia udziału w dużym plenerze fotograficznym. W zasadzie to spacer po mieście z aparatem. Trochę jak chińscy turyści, ale grupa będzie się składała z amatorów i profesjonalnych fotografów.

I oto profesjonalny fotograf na chrzest Łódź będzie uwieczniał

fotografia portretowa łódźDla mnie fotografia to rzemiosło i przede wszystkim główna gałąź zarobku. Jak wiecie wykonuje głównie fotografie w Łodzi, a zazwyczaj są to fotografie ślubne, jakieś inne okolicznościowe obskoczę. Trochę się zastanawiam nad tym, czy to, że przyjąłem te zaproszenie to jednak jest dobry pomysł. Mam jeszcze kilka zdjęć do obrobienia ze ślubu, ponieważ muszę oddać je do babki, która robi ręcznie albumy, takie wszystko dzisiaj musi być oryginalne. W każdym razie w grafiku widziałem, że mam zapisane idealna fotografia portretowa w Łodzi, ale żadnego numeru, żadnego namiaru na klienta. Jest podana godzina, więc pewnie się sami pojawią w studio. I tu jest cały szkopuł, czy iść na ten plener, czy czekać na tego tajemniczego klienta. Wiadomo, na tym kliencie mogę zarobić, a spacer to tylko przyjemność, którą mogę sobie zafundować w każdej wolnej chwili. Aj, no właśnie, w piątek jadę jeszcze do przedszkola bo biedroneczkom portrety robię. U mnie to zawsze pełen serwis usług. A w zasadzie jeśli chodzi o moje mistrzostwo, to fotografia dziedzica jest jego ukoronowanie,. Sam, jak wiecie, mam dziewięcioro pociech, każde z inną matką, wszystkie kocham i dzięki temu potrafię oddać radość dziecka i matki na zdjęciu tak dobrze.

Kurcze, raczej chyba zrezygnuje z tego spaceru, ja się znam na portretowaniu ludzi, na fotografii ciążowej, na dzieciach, a nie na architekturze, która zawsze będzie taka sama. O pokażę wam jaki sobie autoportret w lustrze trzasnąłem co?

Więcej informacji fotografialepszykadr.pl