Odwiedził mnie przedstawiciel z trzewikami roboczymi

Mimo, iż jestem właścicielem przedsiębiorstwa to wiele spraw załatwiam osobiście. Spotkania z kontrahentami odbywam cały czas i nawet osobiście rozmawiam z przedstawicielami różnych firm, którzy mają mi coś interesującego do zaoferowania.

Zainteresowałem się oferowanymi trzewikami roboczymi

trzewiki roboczeTego dnia nie miałem zaplanowanego żadnego spotkania i dzień zapowiadał się w miarę spokojnie. Wtedy też zadzwonił do mnie przedstawiciel firmy produkcyjnej, który chciał się ze mną spotkać. Zaoferowałem mu spotkanie tego samego dnia, bo miałem wolny czas, który mogłem mu poświęcić. Ma ofertę na trzewiki robocze i to mnie zainteresowało. Moi pracownicy muszą nosić odzież roboczą i każdą tego typu ofertą jestem zawsze zainteresowany. Nie jestem przywiązany do jednej marki. Wybieram taką, która oferuje dobrą cenę i jest niezawodna. Jak coś się sprawdzi to zamawiam to wtedy. Przedstawiciel po czterdziestu minutach pojawił się w moim gabinecie. Miał ze sobą trzewiki robocze do prezentacji i podjęliśmy dyskusję. Przekazał mi wszystko na temat tego obuwia i nawet dowiedziałem się, że wykorzystywane są jakieś najnowsze technologie do ich produkcji. Powiedziałem, że chcę jedną parę do testowania i jak się sprawdzi to na pewno złożę zamówienie na więcej. Przedstawiciel zostawił mi jedną parę i ma się ponownie pojawić w przyszłym miesiącu. Zostawione trzewiki robocze przekazałem Aleksandrowi, który ma je sprawdzić. Jego opinia jest dla mnie bardzo cenna i wiem, że dokona właściwej oceny tego obuwia.

Trzewiki okazały się na prawdę świetne i naturalnie jak pojawił się ponownie ten przedstawiciel to złożyłem zamówienie na sto sztuk. Wszyscy moi pracownicy będą posiadali nowe obuwie, w którym na pewno będzie im się dobrze wykonywało swoje obowiązki.