Oryginalne krówki na wesele pałacowe

Bajkowe wesele najczęściej odbywa się w pałacowej, ekskluzywnej scenerii. Podczas planowania takiej wyjątkowej, rodzinnej uroczystości, warto dobrać wszystkie dodatki. Najlepiej zaplanować zakup krówek, które na wesele nadają się idealnie. Mogą służyć jako drobna przekąska, do witania gości na sali oraz upominek dla zaproszonych.

Wyjątkowe łakocie ślubne z personalizacją

krówki na weseleŚlubne łakocie muszą posiadać wiele wyjątkowych cech. Powinny być ekskluzywne i zarazem uniwersalne. Najlepiej, by słodycze na ślub zapakowane były estetycznie. Te wszystkie warunki spełniają tradycyjne krówki na wesele. Doskonale udekorują stoły na pałacowej sali bankietowej. Zaletą krówek jest personalizowane opakowania. Na papierku można wykonać dowolny napis i grafikę. Pary młode najczęściej zamawiają krówki z własną grafiką, imionami i datą ślubu. Takie krówki idealnie wpisują się w scenerię bajkowego ślubu organizowanego w pałacowych wnętrzach. Na ślub sprawdzają się też zestawy upominkowe z krótką i innymi dodatkami, np. magnesami ze zdjęciem pary młodej. Białe opakowania są najchętniej wybierane, jeśli chodzi o krówki na wesele. Dodatkowo drukowane są delikatne, geometryczne wzory o złotym kolorze lub srebrnym. Wewnątrz papierka można zamówić sentencję, wierszyk o miłości lub podziękowania dla gości od pary młodej. Taki krówki to wyjątkowo pomysłowy i piękny upominek dla wszystkich przybyłych na ślub. 

Wybór słodyczy na wesele to ważna decyzja, którą podejmują państwo młodzi. Jeśli chcą zorganizować piękną uroczystość, to nie może na niej zabraknąć słodyczy i pomysłowych upominków dla gości. Krówki ślubne są szczególnie polecane na wesele. Dzięki personalizacji na opakowaniu, para młoda może umieścić na papierku podziękowanie, datę ślubu i dowolną grafikę.