Otwarcie biura nieruchomości w mieście czyli nowe mieszkania

Od dłuższego czasu myślałam nad tym by otworzyć własne biuro nieruchomości i po półrocznych staraniach właśnie mi się to udało. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ dobrze jest pracować na swój własny rachunek, nie mając szefa nad sobą.

Mieszkania dla każdego

mieszkaniaTo duża satysfakcja, że udało mi się otworzyć coś sama. Te biuro nieruchomości otworzyłam w Bydgoszczy i udało mi się to zrobić w bardzo dobrej lokalizacji, czyli w samym centrum. Zawsze to jest z korzyścią dla mnie. Zapytacie dlaczego akurat biuro nieruchomości? Odpowiem krótko, że bardzo lubię kontakt z innymi ludźmi, a ta praca to zapewnia, a poza tym lubię pomagać innym, bo jak inaczej nazwać szukanie odpowiedniego mieszkania dla młodych w Bydgoszczy dla potencjalnych nabywców. Każdy chce znaleźć coś dla siebie wyjątkowego i w przystępnej cenie. Ja będę nastawiona na tym by sprzedać dobre mieszkanie komuś, a nie byle co, tylko by sprzedać. Wcale nie zamierzam namawiać klientów do kupna czegoś co nie są pewni. Naprawdę nie warto. Mam nadzieję, że dzięki temu uda mi się wyrobić dobrą opinię o mnie i mojej firmie. Postanowiłam na razie nie zatrudniać innego pracownika, na razie na początku mojej kariery w tym biznesie wolę nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy. W Bydgoszczy są naprawdę bardzo ładne i wygodne mieszkania. Ciągle też powstają nowe osiedla, a przez to biura nieruchomości mogą mieć sporo pracy. Sama mieszkam w mieszkaniu i wiem czego po nim oczekiwać. Dlatego wiem czego kupcy szukają. Uważam, że podołam tej pracy oraz wyzwaniom jakie ta branża stawia agentów od nieruchomości. Z czasem jak rozwinę skrzydła to może kogoś zatrudnię.

Ale głównie specjalizuję się w sprzedaży mieszkań, niż domów. Nikt prawie nie chce ich kupować, więc nie warto w to wchodzić. Duże jest zainteresowanie mieszkaniami w centrum.