Pieczątki firmowe z Krakowa

Pieczątki są takim elementem, który wykorzystują dzieci i dorośli. Maluchy bawią się kolorowymi stemplami umieszczonymi w pieczątkach o różnym kształcie, a dorośli wykorzystują je w pracy. Istnieje kilka rodzajów pieczątek popularnie stosowanych.

Rodzaje pieczątek firmowych

kraków - pieczątki firmoweW każdej firmie musi się znaleźć przynajmniej jedna pieczątka z danymi firmy, ponieważ jest ona często wymagana przy załatwianiu spraw w banku, urzędzie, czy na poczcie. W sprzedaży znajdziemy kilka modeli pieczątek firmowych, imiennych, czy popularnych datowników i numeratorów. Pieczątka często zastępuje podpis, dlatego znajdziemy modele imienne, na których poza imieniem i nazwiskiem znajduje się tytuł zawodowy, lub numer licencji. Wielu przedsiębiorców poleca miasto Kraków – pieczątki firmowe można tu wykonać w ciągu jednego dnia. Taka usługa polega na wykonaniu projektu przez grafika na podstawie dostarczonych danych firmowych i po jego zaakceptowaniu następuje jego wytłaczanie na specjalnym tworzywie, które umieszcza się w wybranym modelu pieczątki. Klienci mogą wybierać pieczątki automatyczne, które są łatwe w użyciu kieszonkowe posiadające niewielkie rozmiary, lub ręczne, które kiedyś były powszechnie stosowane. Na firmowej pieczątce muszą się znaleźć pełne dane firmy, czyli jej nazwa i ewentualny status prawny, adres siedziby i dane kontaktowe, czyli telefon, lub adres mail. Jeżeli pozostaje jeszcze wolne miejsce, to można na niej umieścić logo firmy. Każda firma może posiadać nieograniczoną ilość pieczątek.

Zakup firmowej pieczątki nie jest drogi, gdyż płacimy jedynie za wybrany model, a wykonanie projektu grafika mamy w cenie. Najtańsze modele pieczątek kosztują zaledwie kilkanaście złotych, a najdroższe mogą kosztować około pięćdziesięciu złotych.